Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Punë dhe biznes | Shërbime

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Shërbime , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Shërbime | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 01:45 Për dasma , Koçan

Свадбени Покани

1 000 MKD

13 Maj 14:15 Për dasma , Shkup , Gazi Babë

Iznajmuvanje konjopoi

05 Maj 10:29 Për dasma , Shkup , Aerodrom

Kelner za svadba

1 500 MKD

12 Pri 14:06 Për dasma , Shkup , Gazi Babë

Iznajmuvanje konjopoi so transport

200 MKD

03 Pri 19:18 Për dasma , Shkup , Kisella Voda

Se iznajmuva so shofer

25 Shk 20:29 Për dasma , Shkup , Karposh

Muzika zurli i tapani

4 500 MKD

20 Shk 11:37 Për dasma , Shkup , Aerodrom

Satori komplet so stranici tegovi

23 Sht 21:09 Për dasma , Shkup , Çair

Dizajn Pro

29 Gush 18:46 Për dasma , Shkup , Centar

Muzika za sekakvi veselbi

21 Korr 10:20 Për dasma , Shkup

MY PERSONAL DRIVER at your service

55 EUR

02 Qer 00:14 Për dasma , Ohër

SE IZNAJMUVAAT MASI (KONJOPOI)

350 MKD

30 Maj 17:48 Për dasma , Shkup

Конопои-изнајмување

17 Pri 22:19 Për dasma , Shkup , Kisella Voda

Iznajmuvanje na satori

05 Pri 12:05 Për dasma , Shkup , Aerodrom

Se iznajmuva deloven prostor za svadbi

02 Mar 21:57 Shitorja Për dasma , Shkup

Digitalna fotografija

500 MKD

28 Shk 19:24 Për dasma , Manastir

Se izdavaat visoki masi

300 MKD

28 Shk 19:08 Për dasma , Manastir

Se iznajmuvaat visoki masi

300 MKD

03 Dhj 14:46 Shitorja Për dasma , Kavadar

Svadbeni Pokani

29 Nën 19:41 Për dasma , Tetovë , Bërvenicë

Se izdavaat masi i stolici

29 Nën 17:25 Për dasma , Manastir

Ognomet povolno

29 Nën 14:39 Për dasma , Shkup , Kisella Voda

Profesionalna oprema za svadbi

12 Tet 19:47 Për dasma , Veles

Se iznajmuva lokacija za proslavi

30 Sht 16:10 Për dasma , Shkup , Karposh

Slikanje i snimanje HD

2 000 MKD

Online
27 Qer 14:35 Për dasma , Shkup , Centar

Organizacija na svadbi 071 550 514

29 EUR

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shërbime në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shërbime | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione