Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Punë dhe biznes | Shërbime

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Shërbime , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.



Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Shërbime | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

12 Maj 09:27
Линк
Të tjera , Shkup , Kisella Voda

Izrabotka na arhitektonski proekti

10 EUR

16 Sht 11:33
Линк
Bujqësi dhe rregullimi i oborreve , Shkup , Ilinden

Ureduvanje na dvorovi

345 EUR


Sot 01:46
Линк
Transporti dhe Gërmimi , Shkup

Transport niz cela MK

Sot 01:45 Për dasma , Koçan

Свадбени Покани

1 000 MKD

Sot 01:28 Zejtarë/Artizanate , Manastir

Haus Majstor

Dje 23:11 Orë dhe Mësimdhënie , Manastir

Часови

200 MKD

Online
Dje 21:46
Линк
Orë dhe Mësimdhënie , Shkup , Gjorce Petrov

Gramatika&Komunikacija����

Dje 20:43 Zejtarë/Artizanate , Shkup , Butel

Parketarski uslugi

Dje 18:09 Të tjera , Dibrë

kamin 6kw

400 EUR

Dje 11:54 Të tjera , Shkup , Centar

Briketi Peleti Srb Mne

22 MKD

Dje 10:17 Përkthyes i teksteve , Shkup , Centar

Prevod Albanski Makedonski

350 MKD

Dje 07:31 Transporti dhe Gërmimi , Shkup , Kisella Voda

Prevoz i selidbi niz cela Makedonija

800 MKD Намалена цена

Dje 01:55 Zejtarë/Artizanate , Shkup , Gjorce Petrov

Majstor za gradezni raboti

Dje 01:36 Zejtarë/Artizanate , Shkup , Gazi Babë

Fasader

26 Sht 13:19
Линк
Të tjera , Shkup , Kisella Voda

Relax Masaza

1 500 MKD

26 Sht 12:59 Transporti dhe Gërmimi , Shkup , Karposh

Rusenje zidovi plocki beton skali

26 Sht 09:13 Të tjera , Shkup , Karposh

Potrebno e personal!

26 Sht 09:05 Zejtarë/Artizanate , Shkup , Centar

Postavuvanje na ventilacija

26 Sht 02:00 Shitorja Të tjera , Shkup , Kisella Voda

Susara (Air dryer)

1 100 EUR

25 Sht 15:00
Линк
Transporti dhe Gërmimi , Shkup

Prevoz i transport

25 Sht 13:06 Shitorja Të tjera , Shkup

Ovlasten procenitel

25 Sht 11:21 Zejtarë/Artizanate , Shkup , Butel

Montaza na sekakov vid mebel

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.



Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.



Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.



Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!



Shitja dhe Blerja Shërbime në Pazar3.mk



Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shërbime | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.



Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.



Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!



Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!



Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione