Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Сè за организација на Вашата свадба

Во оваа категорија на Пазар3.мк ќе го најдете се она што Ви е потребно за организирање на Вашата свадба! Најразлични услуги од типот на изнајмување шатори, осветлување, декорации, професионална фотографија, превоз и музика за свадбени прослави се огласуваат на Пазар3.мк.

25 фев. 21:06 За свадби  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Izdavanje masi

22 дек. 09:38 За свадби  ·  Скопjе  ·  Карпош

Muzika zurli i tapani

4 500 МКД

28 септ. 01:45 За свадби  ·  Кочани

Свадбени Покани

1 000 МКД

05 мај 10:29 За свадби  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Kelner za svadba

1 500 МКД

12 апр. 14:06 За свадби  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Iznajmuvanje konjopoi so transport

200 МКД

23 септ. 21:09 За свадби  ·  Скопjе  ·  Чаир

Dizajn Pro

29 авг. 18:46 За свадби  ·  Скопjе  ·  Центар

Muzika za sekakvi veselbi

21 јул. 10:20 За свадби  ·  Скопjе  ·  Скопје

MY PERSONAL DRIVER at your service

55 ЕУР

02 јун. 00:14 За свадби  ·  Охрид

SE IZNAJMUVAAT MASI (KONJOPOI)

350 МКД

05 апр. 12:05 За свадби  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se iznajmuva deloven prostor za svadbi

28 фев. 19:24 За свадби  ·  Битола

Se izdavaat visoki masi

300 МКД

28 фев. 19:08 За свадби  ·  Битола

Se iznajmuvaat visoki masi

300 МКД

29 ноем. 17:25 За свадби  ·  Битола

Ognomet povolno

12 окт. 19:47 За свадби  ·  Велес

Se iznajmuva lokacija za proslavi

Услуги за перфектно организирање на Вашата свадба - Пазар3 огласи


Организирањето и планирањето на една свадба навистина бара голем труд и време. Подготовката и одржувањето на оваа свечена манифестација претставува проблематична задача за идните младенци, особено поради фактот што потребен е ангажман на голем број на луѓе и фирми за се да биде совршено на "големиот" ден.Со Пазар3.мк организирањето на Вашата свадба е многу полесно, бидејќи во категоријата "За свадби" секојдневно се огласуваат сите видови на услуги за спроведување на совршената свадбена веселба.Во оваа категорија своите услуги ги промовираат:


- ресторани, хотели и други објекти на отворено или затворено за одржување на Вашата свадба


- цвеќари и специјализирани ателеја за декорација


- студиа за свадбени покани


- фотографи и професионални видео студиа


- превозни компании, изнајмување лимузини и автомобили за свадби


- музичари, музички групи и традиционални фолк друштва


- компании специјализирани за осветлување и специјални ефекти и друго.


Доколку Ви е потребна некаква услуга за организација на Вашата свадба разгледајте ги сите огласи на Пазар3 или користете ги филтерите за побрзо да го најдете она што го барате.


Доколку пак нудите некаква услуга регистрирајте оглас веднаш!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации