Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Punë dhe biznes | Shërbime

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Shërbime , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Shërbime | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

20 Mar 22:22 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit  ·  Shkup  ·  Ilinden

Domasni kifli i piti

5 MKD

10 Nën 13:23 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit  ·  Shkup

Prodavam domashna turshija

2 000 MKD

05 Nën 01:08 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit  ·  Ohër

Domashno proizvodstvo

04 Sht 15:18 Shitore Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit  ·  Manastir

sdfsdfsdf

13 Pri 08:48 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit  ·  Shkup

Ketering za site vidovi sobiri

600 MKD

15 Dhj 17:23 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit  ·  Shkup  ·  Karposh

Sitni kolaci

650 MKD Намалена цена

31 Gush 12:37 Shitore Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit  ·  Shkup  ·  Centar

Келнер/ка

17 Qer 14:34 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit  ·  Ohër

Kujnski pribor

22 Pri 15:07 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Pecenje na prasinja

180 MKD

22 Mar 19:42 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit  ·  Ohër

Domasni kifli

10 Shk 17:33 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit  ·  Shkup  ·  Karposh

Izrabotka na afirmacii - kafe so poraka

100 MKD

25 Jan 20:02 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Peceni prasinja

9 999 MKD

30 Nën 18:00 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Svezi jufki

150 MKD

24 Nën 14:33 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit  ·  Shkup

Svez sok od Kalinka 100% pririden

270 MKD

11 Tet 19:03 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit  ·  Shkup  ·  Butel

Кетеринг

13 Sht 13:28 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Pomosnik vo kujna

03 Sht 17:15 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit  ·  Gjevgjeli

Kori

24 Qer 15:16 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit  ·  Gostivar

Slatki zadovolstva po naracka

06 Maj 22:11 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit  ·  Ohër

Domasni rolnicki mafini i kifli po naracka

08 Mar 19:05 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Flija Tradicionale me Saxh

1 500 MKD

10 Jan 19:40 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Aparati za slatkara

15 Dhj 13:34 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit  ·  Tetovë  ·  Bogovinë

Torte Dekorime Ketering

07 Dhj 20:37 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit  ·  Shkup  ·  Karposh

Ситни колачи

600 MKD

25 Nën 11:19 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit  ·  Shkup  ·  Aerodrom

DOMASNI PITI I KIFLICKI

100 MKD

16 Nën 08:35 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit  ·  Shkup  ·  Centar

Pomosnicki gotvacki

11 Nën 15:15 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit  ·  Ohër

DOMASNO MAKALO OD LUK

350 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shërbime në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shërbime | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione