Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Punë dhe biznes | Shërbime

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Shërbime , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Shërbime | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 18:54 Të tjera  ·  Shkup  ·  Karposh

Rusenje/Renoviranje/Adaptacija na objekti

Dje 18:36 Të tjera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Renoviranje I Adaptacija na stanovi, kukji I delovni objekti

23 Maj 19:11 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Kuka vo Aerodrom na top lokacija

65 000 EUR

23 Maj 14:40 Të tjera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Rent a car D&D

25 EUR Намалена цена

23 Maj 06:41 Të tjera  ·  Shkup

Molerski uslugi

22 Maj 08:58 Të tjera  ·  Shkup  ·  Sopisht

Parking za velosipedi

22 Maj 07:12 Shitore Të tjera  ·  Shkup

Pozajmici so vozila i nedviznost

10 000 EUR

20 Maj 12:21 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Saraj

RABOTNA RAKA PLOCKI. MERMER . KOSHULICA .

17 Maj 20:36 Të tjera  ·  Shkup

CISTEJE NA PROZORI VLATKO

1 EUR

13 Maj 12:48 Shitore Të tjera  ·  Shkup

Ovlasten procenitel

13 Maj 12:15 Të tjera  ·  Shkup

Откупуваме возила - Otkup vozila

9 999 EUR

10 Maj 08:32 Të tjera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Odzatnuvanje kanalizacii masinski pod pritisok na voda 24/7

2 000 MKD

09 Maj 18:01 Të tjera  ·  Manastir

Kontrola na Stetnici

10 EUR

06 Maj 22:32 Të tjera  ·  Shkup

Плочки

06 Maj 19:13 Të tjera  ·  Shkup  ·  Karposh

LEKTORIRANJE NA TRUDOVI NA MAK I ANG JAZIK

1 EUR

06 Maj 15:23 Të tjera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

KONSALTING USLUGI

04 Maj 17:06 Të tjera  ·  Shkup

Prevoz niz cela mk

04 Maj 13:41 Të tjera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

MOLER-MOLEROFARBARSKI USLUGI

1 EUR

30 Pri 06:29 Të tjera  ·  Tetovë

3D REKLAMI REKLAMA

250 EUR

27 Pri 16:42 Të tjera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

RENT A CAR

1 EUR

26 Pri 09:07 Të tjera  ·  Shkup  ·  Butel

Hemisko cistenje vozila i mebel

1 EUR

25 Pri 11:09 Të tjera  ·  Strumicë

Se prodava Kirbi Pravosmukalka

300 EUR

25 Pri 09:58 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Cistenje na inoks varovi so masina Inotek Alati

59 000 MKD

23 Pri 19:52 Të tjera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Тонец

100 EUR

21 Pri 22:47 Të tjera  ·  Shkup  ·  Karposh

Izrabotka na kosulica na stanovi objekti

21 Pri 17:46 Të tjera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Овластување Б за изведба

21 Pri 15:34 Të tjera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Farbanje na sekakov vid na mebel

1 EUR

21 Pri 15:32 Të tjera  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

cisteje prozori

1 EUR

19 Pri 10:59 Shitore Të tjera  ·  Manastir

Se izdava magacin

700 EUR

18 Pri 15:18 Të tjera  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Se izdava dukjan vo centar na selo Creshevo - Skopsko

1 MKD

16 Pri 21:07 Të tjera  ·  Shkup  ·  Ilinden

Fizioterapevt

15 Pri 13:08 Të tjera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Iznajmuvanje na konjopoi i zvucnici

300 MKD

14 Pri 15:57 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Prostor za reklama na fasaden zid

12 Pri 18:23 Të tjera  ·  Shkup  ·  Sopisht

Parking rampi blokatori sepi

12 Pri 13:41 Të tjera  ·  Shkup

Изработувам веб страни

11 Pri 15:02 Të tjera  ·  Shkup  ·  Centar

Машинско одпушување - Masinsko odpushuvanje

1 MKD

09 Pri 05:18 Të tjera  ·  Tetovë  ·  Bërvenicë

Maska za telefon

2 000 MKD

08 Pri 18:59 Të tjera  ·  Shkup

Детектив

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shërbime në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shërbime | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione