Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Punë dhe biznes | Shërbime | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Shërbime , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Shërbime | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 13:18
Линк
Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

Elektricar

1 000 MKD


04 Qer 21:47 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

Limarski uslugi

01 Qer 13:29 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

Hapjen E Bunareve Busenje na Bunari

08 Maj 02:39 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

Vezenje

100 MKD

18 Mar 11:42 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

Krovovi promena i renoviranje

100 EUR

12 Mar 20:51 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

GRAFICKI DIZAJN

19 Shk 12:05 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

MOLERO FARBARSKI USLUGI

11 Shk 20:14 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

Profesionalen plockar

30 Jan 13:30 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

FASADI KROVOVI RENOVIRANJE

25 Jan 06:35 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

Haus majstor

22 Jan 21:03 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

Edukacija za frizer

02 Dhj 00:31 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

Servisiranje

30 Nën 22:48 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

Haus majstor na povik

26 Nën 08:27 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

Haus majstor

15 Nën 16:49 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

Moleri

08 Tet 14:13 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

Haus majstor

05 Sht 13:59 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

NOVA DRVENA BOCVA ZA VINO I RAKIJA

200 EUR

02 Sht 17:54 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

Izrabotka po Vasa naracka se od zelezo

25 Gush 12:05 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

Se bara lokacija za gradba

19 Korr 12:20 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

MOLEROFARBARSKI USLUGI i laminat

11 Korr 23:22 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

Servis za atomobili

09 Qer 11:17 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

MOLERISUVANJE

04 Qer 23:04 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

Sirup od Bozel

150 MKD

25 Maj 23:47 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

Opsivki na prozori i vrati

20 Maj 08:37 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

Moleraj

16 Maj 09:19 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

Haus majstor

05 Maj 13:20 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

Renoviranje na domovi

100 EUR

03 Maj 19:44 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

Servis na site tipovi na Pumpi

29 Pri 19:03 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

Moleraj

19 Pri 23:38 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

Moleraj

19 Pri 23:14 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

Opsivki na prozori i vrati

18 Pri 16:22 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

DRVENA BOCVA

200 EUR

02 Pri 08:39 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

Izolacija na terasi so Stiropor

30 Mar 14:54 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

Haus majstor

28 Mar 14:32 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

Kompletno renoviranje na kujni i kupatila

17 Mar 20:48 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

Opsivki na Prozori i Vrati

17 Mar 20:32 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

Moleraj

15 Mar 16:21 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

Haus majstor

13 Shk 12:15 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

Opsivki na prozori i vrati i Moleraj

13 Shk 11:35 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

Moleraj i Opsivki na prozori i vrati

10 Shk 18:58 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

Haus majstor

06 Shk 13:05 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

Moleraj i Opsivki na prozori i vrati

22 Jan 14:04 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

Vodovod Plocki Sanitarija

19 Dhj 22:13 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

Rusenje na zidovi и celosni objekti

1 000 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shërbime në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shërbime | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione