Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Punë dhe biznes | Shërbime | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Shërbime , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Shërbime | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 13:18
Линк
Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

Elektricar

1 000 MKD


31 Maj 07:16 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

PARKETARSKI USLUGI N1

16 Maj 19:15 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

KOSULICA I FERBETON 15 God ISKUSTVO

31 Mar 16:01 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

Elektroinstalater elektricar nudi uslugi

23 Mar 15:49 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

Kompletna izvedba i ureduvanje na domovi

23 Mar 13:12 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

Kovani i metalni ogradi

30 EUR

15 Mar 11:22 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

Izrabotka kuki objekti

14 Mar 08:57 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

Haus majstor za sekakvi popravki

07 Mar 12:32 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

Sekakvi popravki vo domot

03 Mar 13:11 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

Molerski uslugi

29 Shk 09:37 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

Haus majstor

21 Shk 08:40 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

HAUS MAJSTOR

10 Shk 19:24 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

Мolerski uslugi

01 Shk 23:52 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

Bravarski raboti

35 EUR

29 Jan 18:51 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

Limarija

19 Jan 00:22 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

IZRABOTKA NA BAZENI

17 Dhj 16:33 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

Moleraj i gips karton

02 Dhj 18:59 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

Limarski uslugi

19 Nën 18:43 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

FASADI RENOVIRANJE KROVOVI

01 Tet 08:30 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

Izrabotka na ogradi i nastresnici

25 EUR

29 Sht 08:54 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

IZRABOTKA I MONTAZA NA PARKING RAMPI

25 Sht 15:19 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

IZRABOTKA NA CELICNI KONSTRUKCII

22 Sht 10:54 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

IZRABOTKA I MONTAZA NA PARKING RAMPI

21 Sht 21:53 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

IZRABOTKA I MONTAZA NA PARKING RAMPI

21 Sht 14:31 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

Molerisuvanje i farbanje

20 Sht 16:52 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

IZRABOTKA I MONTAZA NA BOKSOVI ZA KUCINJA

20 Sht 16:39 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

IZRABOTKA I MONTAZA NA PARKING RAMPI

20 Sht 16:31 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

OGRADI VRATI NASTRESNICI SKALI GELENDERI

20 Sht 15:59 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

IZRABOTKA I MONTAZA NA PARKING RAMPI

20 Sht 15:07 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

Sukanici

10 Sht 21:41 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

IZRABOTKA I MONTAZA NA PARKING RAMPI

02 Sht 18:47 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

IZRABOTKA NA OGRADI VRATI NASTRESNICI GELENDERI

01 Sht 19:47 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

IZRABOTKA NA SEKAKOV VID CELICNI KONSTRUKCII

01 Sht 19:38 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

IZRABOTKA I MONTAZA NA BOKSOVI ZA KUCINJA

23 Gush 12:24 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

HAUS MAJSTOR USLUGI

21 Gush 12:20 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

Struganje i lakiranje na parket i patos

21 Gush 09:48 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

IZRABOTKA I MONTAZA NA PARKING RAMPI

13 Gush 11:20 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

Gradezni uslugi

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shërbime në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shërbime | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione