Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Punë dhe biznes | Shitja me shumicë/Mall

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Shitja me shumicë/Mall , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Shitja me shumicë/Mall | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 22:15 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Veles

Orevi == eko sredina Smilovci

130 MKD

06 Pri 10:45 Shitore Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Kërçovë

Konec T-2000

150 MKD Намалена цена

06 Pri 10:45 Shitore Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Kërçovë

Najlonski vreki

06 Pri 10:44 Shitore Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Kërçovë

Konec za baliranje

150 MKD

25 Mar 11:21 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Kavadar

Plasticni gajbi

17 Mar 20:04 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Manastir  ·  Mogillë

Продавам бали сено

11 Mar 13:46 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Resnjë

JABOLKA, ajdaret

09 Mar 11:33 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Tetovë  ·  Tearcë

Limoni i portokalli

04 Mar 07:38 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Kriva Pallankë

Prodavam pcenica 5t

19 Shk 19:02 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Shkup

Семенски компир

30 MKD

04 Shk 10:47 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Shkup  ·  Karposh

Масло од кантарион

50 MKD

22 Jan 19:47 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Sveti Nikollë

Ливадско сено

1 MKD

13 Jan 22:08 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Koçan

Пченка во зрно

12 MKD

04 Jan 19:46 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Gjevgjeli

Kalinka sadnici rasad

90 MKD

14 Dhj 08:33 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Negotinë

Crven piper

500 MKD

12 Dhj 09:34 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Prodavam orevi

08 Dhj 12:05 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Kumanovë

Есенски овес

06 Dhj 08:44 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Расад малини

50 MKD

01 Dhj 06:04 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Vallandovë

јапонски јаболки

13 MKD

29 Nën 04:47 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Manastir

Plasticni burinja

1 200 MKD

27 Nën 14:05 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Shkup  ·  Karposh

БИОХУМУС

600 MKD

24 Nën 11:11 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Kikiriki i Kivi 2023

19 Nën 05:09 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Negotinë

Se prodava jacmen

18 Nën 08:22 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Shkup  ·  Ilinden

Ukrasni drvca

17 Nën 12:47 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Vallandovë

Japonski jabolka

13 MKD Намалена цена

10 Nën 09:50 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Resnjë

Планински чај

20 MKD

07 Nën 09:19 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Kumanovë

PCENICA SORTNA

06 Nën 22:47 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Balirana slama

31 Tet 08:27 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Dekorativni tikvi

27 Tet 13:54 Shitore Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Perlit i vermikulit

200 MKD

25 Tet 20:23 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Prilep

ЦВЕЌИЊА

23 Tet 21:09 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Kriva Pallankë

Продавам тикви/печенки

23 Tet 13:27 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Shtip

Продажба на тикви

22 Tet 10:44 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Strumicë  ·  Novosellë

Poveke vidovi Palmi

14 Tet 13:06 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Strugë

Bio drva limoni ekstra cena

13 Tet 05:48 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Shkup  ·  Aerodrom

МЕВЛЕМ

300 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shitja me shumicë/Mall në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shitja me shumicë/Mall | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione