Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Punë dhe biznes | Shitja me shumicë/Mall

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Shitja me shumicë/Mall , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Shitja me shumicë/Mall | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

14 Pri 02:10
Линк
Veshje dhe Tekstil  ·  Kumanovë

Нитрилни ракавици S M L

350 MKD

12 Pri 20:50 Veshje dhe Tekstil  ·  Shkup  ·  Centar

Dukser Jack and Jones

2 000 MKD

19 Mar 17:03 Shitore Veshje dhe Tekstil  ·  Koçan

Obicni i Polo maici za pecatenje

150 MKD

19 Mar 17:01 Shitore Veshje dhe Tekstil  ·  Koçan

Obicni i polo majci za pecatenje

150 MKD

19 Mar 17:01 Shitore Veshje dhe Tekstil  ·  Koçan

Obicni i polo majci za pecatenje

150 MKD

10 Mar 09:31 Veshje dhe Tekstil  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Продавам кожна јакна

3 000 MKD

29 Shk 10:35 Shitore Veshje dhe Tekstil  ·  Koçan

Dukser maici i trenerki komplet

600 MKD

29 Shk 10:34 Shitore Veshje dhe Tekstil  ·  Koçan

Obicni i polo majci za pecatenje

150 MKD

29 Shk 10:33 Shitore Veshje dhe Tekstil  ·  Koçan

Obicni i polo maici za pecatenje

150 MKD

20 Shk 14:46 Veshje dhe Tekstil  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Брендирана детска гардероба

300 MKD

12 Nën 20:03 Veshje dhe Tekstil  ·  Shkup  ·  Butel

Koza za proizvodstvo na jakni

10 Tet 14:57 Veshje dhe Tekstil  ·  Shkup  ·  Karposh

Maska brendirana garderoba L, Xl XXL

08 Tet 21:32 Veshje dhe Tekstil  ·  Shkup  ·  Centar

Prodavam roba od zenski butik

5 EUR

22 Sht 00:04 Veshje dhe Tekstil  ·  Shkup  ·  Centar

ZAKACALKI SITE TIPOVI 7 DEN

7 MKD

06 Gush 18:48 Veshje dhe Tekstil  ·  Vinicë

Obleka i Parfemi

04 Korr 13:33 Veshje dhe Tekstil  ·  Shkup

Obleka od zatvoren butik

14 Qer 08:36 Veshje dhe Tekstil  ·  Shkup  ·  Çair

Maicki na golemo so print

31 Maj 08:00 Shitore Veshje dhe Tekstil  ·  Koçan

Obicni i polo majci za pecatenje

150 MKD

17 Maj 08:31 Shitore Veshje dhe Tekstil  ·  Koçan

Obicni i polo majci za pecatenje

150 MKD

12 Maj 15:41 Veshje dhe Tekstil  ·  Ohër

Turska roba rasprodazba visok kvalitet

04 Maj 19:05 Veshje dhe Tekstil  ·  Shkup  ·  Karposh

Pamucni materijali za trenerki

200 EUR

25 Mar 13:47 Veshje dhe Tekstil  ·  Shkup  ·  Karposh

Tekstil postava platno ekstra cena

25 Mar 09:29 Veshje dhe Tekstil  ·  Shkup  ·  Karposh

Ortopedski pomagala

24 Mar 19:23 Veshje dhe Tekstil  ·  Shkup  ·  Karposh

ОРТОПЕДСКИ ПОМАГАЛА

24 Mar 18:20 Veshje dhe Tekstil  ·  Shkup  ·  Karposh

ОРТОПЕДСКИ ПОМАГАЛА

21 Mar 13:14 Veshje dhe Tekstil  ·  Tetovë

Konec za shienje srma

13 Mar 02:27 Veshje dhe Tekstil  ·  Shtip

Се продаваат мајци

450 MKD

10 Dhj 19:30 Veshje dhe Tekstil  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Boks koza

80 EUR

01 Dhj 23:15 Veshje dhe Tekstil  ·  Shkup  ·  Aracinovë

Zhenski kukli noze

7 EUR

14 Nën 16:34 Veshje dhe Tekstil  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Sw Shop

22 Tet 03:23 Veshje dhe Tekstil  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Se prodava roba od zatvoren butik

27 Sht 13:32 Shitore Veshje dhe Tekstil  ·  Shkup

Se prodavaat sportski proizvodi

4 900 MKD

23 Sht 12:38 Veshje dhe Tekstil  ·  Ohër

Pamucno predivo 100 % pamuk

4 EUR

08 Sht 18:19 Veshje dhe Tekstil  ·  Tetovë

kukulla

10 EUR

29 Gush 12:36 Veshje dhe Tekstil  ·  Shkup  ·  Centar

Zatvoren butik obleka i rekviziti, kukli itn

11 Gush 09:25 Veshje dhe Tekstil  ·  Shkup  ·  Çair

prodavanje

300 MKD

07 Gush 18:03 Shitore Veshje dhe Tekstil  ·  Kumanovë

Se prodavaat sportski proizvodi

1 240 MKD

07 Gush 17:51 Shitore Veshje dhe Tekstil  ·  Kumanovë

Se prodavaat sportski proizvodi

3 200 MKD

21 Qer 11:22 Veshje dhe Tekstil  ·  Shkup  ·  Centar

Zakacalki za obleka konfekcija Skopje

08 Qer 08:09 Shitore Veshje dhe Tekstil  ·  Koçan

Obicna i Polo maica za pecatenje

150 MKD

08 Qer 08:09 Shitore Veshje dhe Tekstil  ·  Koçan

Obicna i Polo maica za pecatenje

150 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shitja me shumicë/Mall në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shitja me shumicë/Mall | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione