Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на облека и текстил на големо и мало


Продажба на медицински маски, фармерки, мебел штоф, завеси, маици и друго. Сето тоа и многу повеќе се огласува во оваа категорија на Пазар3.мк! Се продава различна машка, женска и детска облека, како и текстил на големо и мало - погледнете ги сите огласи и купувајте и продавајте на Пазар3.мк!
22 септ. 00:04 Облека и Текстил  ·  Скопjе  ·  Центар

ZAKACALKI SITE TIPOVI 7 DEN

7 МКД

22 мај 20:01 Облека и Текстил  ·  Струмица  ·  Босилово

Parfemi originali

1 500 МКД

10 дек. 19:30 Облека и Текстил  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Boks koza

80 ЕУР

01 дек. 23:15 Облека и Текстил  ·  Скопjе  ·  Арачиново

Zhenski kukli noze

7 ЕУР

14 ноем. 16:34 Облека и Текстил  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Sw Shop

23 септ. 12:38 Облека и Текстил  ·  Охрид

Pamucno predivo 100 % pamuk

4 ЕУР

08 септ. 18:19 Облека и Текстил  ·  Тетово

kukulla

10 ЕУР

11 авг. 09:25 Облека и Текстил  ·  Скопjе  ·  Чаир

prodavanje

300 МКД


Продажба на облека и текстил- Пазар3 огласи


Во оваа категорија на Пазар3.мк своите производи ги нудат голем број на физички лица, но и претпријатија кои нудат продажба на облека и текстил на големо и мало.Меѓу таквите претпријатија ќе ги издвоиме: Матекс (производство и продажба на текстил и текстилни производи), Синум Плус (изработка на сите видови знамиња, изработка и монтажа на јарболи, заштитни маски, печатење на текстил); Peko-Teks (машки, женски, и детски тренерки во повеке модели и голем избор на бои; маици за печатење), Univerzal Er Er (нитрилни нараквици и заштитна опрема), други.Тука може да продавате и купувате тренерки, маици, заштитни маски и нараквици, мебел штоф, дуксери, завеси, платна, пижами, и многу друга машка, женска и детска облека, и текстил на големо и мало.


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации