Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Shtëpi dhe familje | Makina dhe Vegla

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe BAGER , kategori Makina dhe Vegla , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: BAGER | Të gjitha | Makina dhe Vegla | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

03 Sht 13:58 Makina dhe Vegla  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

ISKOP SO MINI BAGER

31 Korr 15:46 Makina dhe Vegla  ·  Kumanovë

BAGER PEL JOB

28 Nën 16:51 Makina dhe Vegla  ·  Dibrë

Hidraulicen cekan

19 Qer 10:46 Shitore Makina dhe Vegla  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Nov mini bager SANY SY50U

38 320 EUR

06 Shk 21:50 Makina dhe Vegla  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Plastika mashini i reciklaza

21 Jan 22:25 Makina dhe Vegla  ·  Kumanovë

Bager Kubota 1.5kg vo ispravna sostojba

2 500 EUR

15 Sht 04:11 Makina dhe Vegla  ·  Radovisht

Korpa za bager Planirka

450 EUR

21 Korr 21:54 Makina dhe Vegla  ·  Ohër  ·  Debarcë

Motor perkins za Skip Tege Bager Traktor 1800h

1 650 EUR

11 Sht 06:34 Makina dhe Vegla  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Masina za sienje

4 500 MKD

02 Shk 18:11 Makina dhe Vegla  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Bager točkaš

16 Dhj 17:09 Makina dhe Vegla  ·  Dibrë

Hidraulicen cekan

16 Dhj 17:09 Makina dhe Vegla  ·  Dibrë

Hidraulicen cekan

16 Dhj 16:29 Makina dhe Vegla  ·  Dibrë

Hidraulicen cekan

06 Qer 17:40 Makina dhe Vegla  ·  Radovisht

Korpa

200 EUR

28 Mar 22:34 Makina dhe Vegla  ·  Ohër

Masini i alati

24 Mar 13:35 Makina dhe Vegla  ·  Ohër

Poveke masini i alati

25 Mar 21:49 Makina dhe Vegla  ·  Shkup  ·  Saraj

Mini bager Komatsu

6 300 EUR

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina dhe Vegla në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj BAGER | Të gjitha | Makina dhe Vegla | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Bager во категорија Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Bager во категорија Mobilje/Inventar dhe Dekorim
  • BAGER во категорија Makina dhe Vegla
  • Bageri во категорија Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • bager во категорија Makina
  • Bager во категорија Pjesë dhe Pajisje për celularë
  • BAGER во категорија Kafshë shtëpiake
  • bager во категорија Punë dhe biznes
  • bager во категорија Shtëpi
  • Bager во категорија Dhoma

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione