Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bageri , kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: Bageri | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

09 Pri 12:20 Auto sallon Pjesët rezerve  ·  Shkup

Delovi za bageri

06 Pri 18:54 Makina ndërtimi  ·  Strugë

Kofi za bageri - kova -luge per bagera

04 Pri 05:15 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  DAF  ·  CF  ·  Shkup  ·  Saraj

Bager kubota

15 500 EUR

03 Pri 13:22 Auto sallon Pjesët rezerve  ·  Prilep  ·  Dollnen

Korpi za bageri

03 Pri 13:02 Auto sallon Makina ndërtimi  ·  Prilep  ·  Dollnen

Korpi za bageri

03 Pri 13:01 Auto sallon Makina ndërtimi  ·  Prilep  ·  Dollnen

Korpi za bageri

25 Mar 17:13 Auto sallon Makina ndërtimi  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Nov mini bager Sany SY50U

25 Mar 17:13 Auto sallon Makina ndërtimi  ·  Shkup  ·  Aerodrom

NOV bager SANY SY335H

13 Dhj 20:50 Makina ndërtimi  ·  Shkup  ·  Karposh

Delovi za KOMATSU

10 EUR

29 Tet 13:07 Makina ndërtimi  ·  Berovë

Bageri Kubota 5.5T, Bobcat 1.9 i Kramer 351

1 EUR

05 Tet 08:55 Auto sallon Makina ndërtimi  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Nov mini bager Sany SY26U

30 Gush 13:20 Auto sallon Makina ndërtimi  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Nov mini bager Sany SY35U

30 Gush 10:53 Makina ndërtimi  ·  Ohër

korpi za Bageri

450 EUR

30 Qer 22:47 Makina ndërtimi  ·  Shkup  ·  Petrovec

Bager yanmar-kubota-kubota i bobcat

1 EUR

12 Jan 03:55 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Iveco  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se prodava specijalno vozilo Iveco

5 000 EUR

09 Jan 13:46 Auto sallon Makina ndërtimi  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Nov bager SANY SY80U

04 Jan 11:16 Auto sallon Makina ndërtimi  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Nov bager tockas Sany SY155W

04 Jan 09:13 Auto sallon Makina ndërtimi  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Nov bager Sany SY215C

03 Gush 08:21 Pjesët rezerve  ·  Ohër

Korpi za Bageri

12 Korr 15:17 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Volvo  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Saraj

Bager hitachi ex 120

20 500 EUR

21 Qer 22:48 Auto sallon Makina ndërtimi  ·  Shkup  ·  Petrovec

Bageri i kamioni

21 Qer 00:07 Makina ndërtimi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Iskop so mini bageri

21 Jan 15:57 Auto sallon Makina ndërtimi  ·  Shkup  ·  Çuçër-Sandevë

Bageri Everun novi

13 Jan 11:00 Auto sallon Makina ndërtimi  ·  Shkup  ·  Çuçër-Sandevë

Bageri Everun novi

30 Nën 22:31 Makina ndërtimi  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Bageri uvezeni od Germanija

22 Qer 22:49 Pjesët rezerve  ·  Shkup

Novi korpi za bageri

30 Jan 10:54 Makina ndërtimi  ·  Tetovë  ·  Bërvenicë

O&k shaef

1 EUR

13 Dhj 09:41 Makina ndërtimi  ·  Kumanovë

Se prodava bager volvo i jcb

1 EUR

05 Mar 11:51 Makina ndërtimi  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Bageri so grajferi

08 Shk 16:58 Makina ndërtimi  ·  Kërçovë

Hidraulicen cekan Pikamer nov

6 800 EUR

03 Shk 11:50 Makina ndërtimi  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Bageri

20 907 EUR

25 Dhj 17:09 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Mercedes-Benz  ·  Actros  ·  Shkup  ·  Aerodrom

MERCEDES-BENZ ACTROS 18-35

10 200 EUR

31 Tet 22:07 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Volvo  ·  Drug model  ·  Tetovë

Akerman H3

16 Tet 08:24 Pjesët rezerve  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Gumi kamionski koli bageri vilushk i drugi

06 Tet 13:16 Makina ndërtimi  ·  Kumanovë

Dva bageri

04 Tet 14:44 Pirrungritës  ·  Kumanovë

Bageri

26 Sht 10:26 Makina ndërtimi  ·  Veles

Dva bageri liebherr 911 и 912

20 Korr 18:07 Makina ndërtimi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Mini bager Komacu nov uvoz

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj Bageri | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Слични пребарувања

Bageri bageri Bageri Bageri bageri Bageri bageri bageri Bageri Bageri

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione