Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bager , kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: Bager | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

19 Shk 15:25
Линк
Auto sallon Makina ndërtimi  ·  Shkup  ·  Saraj

Mini bager kubota u48 2019 so cekan

36 EUR

Dje 17:18
Линк
Makina ndërtimi  ·  Shkup

Bager Liebherr 936 god.2015

19 Shk 15:25
Линк
Auto sallon Makina ndërtimi  ·  Shkup  ·  Saraj

Mini bager Takeuchi tb216 2022 2 komada

23 EUR


Dje 17:18
Линк
Makina ndërtimi  ·  Shkup

Bager Liebherr 936 god.2015

Dje 14:18 Auto sallon Makina ndërtimi  ·  Prilep  ·  Dollnen

Cekani za bager

Dje 14:05 Auto sallon Makina ndërtimi  ·  Prilep  ·  Dollnen

Bager Case 580

19 Shk 15:25 Auto sallon Makina ndërtimi  ·  Shkup  ·  Saraj

Mini bager Takeuchi tb216 2018

18 EUR

19 Shk 15:25 Auto sallon Makina ndërtimi  ·  Shkup  ·  Saraj

Mini bager kubota u48 2019 so cekan

36 EUR

19 Shk 15:25 Auto sallon Makina ndërtimi  ·  Shkup  ·  Saraj

Mini bager Takeuchi tb216 2022 2 komada

23 EUR

17 Shk 20:52 Auto sallon Makina ndërtimi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Volvo ec 20 2004 go

16 Shk 20:31
Линк
Auto sallon Makina ndërtimi  ·  Shkup  ·  Petrovec

Cat 324 EL 28.000Kg

16 Shk 08:52 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Iveco  ·  Astra  ·  Gjevgjeli

Kiper bager

15 Shk 20:25 Auto sallon Makina ndërtimi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Hitaci zx 48 mod 2017 go

15 Shk 20:05 Auto sallon Makina ndërtimi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Jcb 130 model 2002 go

14 Shk 23:17 Auto sallon Makina ndërtimi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Volvo ec 35 mod 2011

14 Shk 21:53 Auto sallon Makina ndërtimi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Bobkat E 50 2014 go

14 Shk 21:30 Auto sallon Makina ndërtimi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Jcb 80 / 35 model 2014 go

13 Shk 11:16 Makina ndërtimi  ·  Shkup  ·  Butel

Se prodava bager 16t ,1999god moze zamena za kola

15 000 EUR

11 Shk 16:14 Makina ndërtimi  ·  Kumanovë

Bager JCB 220

10 Shk 14:28 Makina ndërtimi  ·  Kumanovë

Bager Case

07 Shk 22:21 Pirrungritës  ·  Vinicë

Mini bager jcb

8 200 EUR

06 Shk 16:56 Makina ndërtimi  ·  Shkup

Bager liebherr 954 god. 2007

06 Shk 15:47 Auto sallon Makina ndërtimi  ·  Shkup  ·  Butel

JCB mini bager 1.5 ton

12 999 EUR

05 Shk 09:43 Makina ndërtimi  ·  Kumanovë

Bager JCB

03 Shk 14:44 Makina ndërtimi  ·  Negotinë

Bager "Case"

1 EUR

15 Jan 18:13 Makina ndërtimi  ·  Gostivar

Bager Gusenicar Fiat Hitachi 20t

14 000 EUR

15 Jan 14:45 Auto sallon Makina ndërtimi  ·  Tetovë  ·  Bogovinë

BAGER VOLVO 21.000 KG GODINA 2000 KLIMA

26 999 EUR

14 Jan 12:04 Makina ndërtimi  ·  Shkup

BAGER/ESKAVATOR FIAT HITACHI NEW HOLLAND

14 Jan 11:54 Makina ndërtimi  ·  Shkup

DERRASA/PALETA DRURI PRODHIME BETONI

14 Jan 11:44 Makina ndërtimi  ·  Shkup

CATERPILLAR 950M 2018

14 Jan 11:44 Makina ndërtimi  ·  Shkup

LIEBHERR 566 XPOWER 2017

10 Jan 22:14 Makina ndërtimi  ·  Gostivar

Digalki kran makazi platformi

60 EUR

10 Jan 06:50 Makina ndërtimi  ·  Shkup

se prodava Bager

32 000 MKD

09 Jan 18:06 Makina ndërtimi  ·  Kumanovë  ·  Likovë

Bager LIEBHERR A310B 2000 god

08 Jan 10:10 Auto sallon Makina ndërtimi  ·  Gostivar

BAGER TAKEUCHI 4.5 TON UVOZ OD SVJCARIA

10 500 EUR Намалена цена

07 Jan 18:41 Auto sallon Makina ndërtimi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Jcb 80/45 mod 2009 go

07 Jan 18:35 Auto sallon Makina ndërtimi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Bobkat E 50 mod 2014 go

07 Jan 18:06 Auto sallon Makina ndërtimi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Jcb z 65 mod 2016 go

07 Jan 16:59 Auto sallon Makina ndërtimi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Hitaci zx 48 mod 2016 go

07 Jan 14:34 Auto sallon Makina ndërtimi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Komacu pc 80 mr 2011 go

06 Jan 14:59 Makina ndërtimi  ·  Kumanovë  ·  Likovë

Bager LIEBHERR A310B 2000 god

06 Jan 13:22 Auto sallon Makina ndërtimi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Komacu PC 240 LC 2006

06 Jan 13:12 Auto sallon Makina ndërtimi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Mini bager jcb 85 z model

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj Bager | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Bager во категорија Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Bager во категорија Mobilje/Inventar dhe Dekorim
  • BAGER во категорија Makina dhe Vegla
  • Bageri во категорија Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • bager во категорија Makina
  • Bager во категорија Pjesë dhe Pajisje për celularë
  • BAGER во категорија Kafshë shtëpiake
  • bager во категорија Punë dhe biznes
  • bager во категорија Shtëpi
  • Bager во категорија Dhoma

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione