Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Shtëpi dhe familje | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Mobilje/Inventar dhe Dekorim , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

09 Mar 12:31 Shitore Mobilje për kuzhinë  ·  Shkup

Sadoper lavabo

190 EUR

22 Jan 14:54 Mobilje për kuzhinë  ·  Shkup

Kujna

13 Dhj 14:42 Mobilje për kuzhinë  ·  Shkup

KUJNA

03 Korr 15:56 Mobilje për kuzhinë  ·  Shkup

SE PRODAVA KUJNA SOCUVANA

400 EUR

14 Jan 14:53 Mobilje për kuzhinë  ·  Shkup

Kyjna Dobok

100 EUR

10 Gush 19:03 Mobilje për kuzhinë  ·  Shkup

kozni stolici

10 Gush 19:03 Mobilje për kuzhinë  ·  Shkup

kozni stolici

10 Gush 19:03 Mobilje për kuzhinë  ·  Shkup

kozni stolici

10 Gush 19:03 Mobilje për kuzhinë  ·  Shkup

kozni stolici

30 Korr 11:26 Mobilje për kuzhinë  ·  Shkup

KUJNA - KAKO NOVA

530 EUR

29 Korr 08:47 Mobilje për kuzhinë  ·  Shkup

Frizider za dlaboko zamrznuvanje

120 EUR

07 Qer 15:54 Mobilje për kuzhinë  ·  Shkup

Kuzhina me çmine te volitshme

03 Qer 12:26 Mobilje për kuzhinë  ·  Shkup

Nov nekoristen set tendzerinja Zepter

1 500 EUR

16 Maj 01:04 Mobilje për kuzhinë  ·  Shkup

Kujna

29 Pri 12:52 Mobilje për kuzhinë  ·  Shkup

Kujna i kujnski elementi

7 500 MKD

01 Pri 13:48 Mobilje për kuzhinë  ·  Shkup

Zepter originalni setovi

19 Mar 22:34 Mobilje për kuzhinë  ·  Shkup

Elementi za kujna

5 000 MKD

14 Mar 11:29 Mobilje për kuzhinë  ·  Shkup

Kujna komplet

18 Shk 18:40 Mobilje për kuzhinë  ·  Shkup

Kujna Bujoto

28 Jan 16:33 Mobilje për kuzhinë  ·  Shkup

Kujna so se aparati

500 EUR

21 Dhj 14:45 Mobilje për kuzhinë  ·  Shkup

Elementi za kujna

18 Tet 14:54 Mobilje për kuzhinë  ·  Shkup

Kujna od masivno drvo

19 Korr 15:35 Mobilje për kuzhinë  ·  Shkup

G garnitura

400 EUR

12 Korr 13:31 Shitore Mobilje për kuzhinë  ·  Shkup

Komplet kujna

1 300 EUR

09 Korr 22:53 Mobilje për kuzhinë  ·  Shkup

Montaza na mebel

15 Qer 11:16 Mobilje për kuzhinë  ·  Shkup

Kujna od 3.50m

17 Maj 15:34 Mobilje për kuzhinë  ·  Shkup

Kuzhina dhoma gjumi 25% popust

11 Maj 14:28 Mobilje për kuzhinë  ·  Shkup

Nova cesma Ferro

1 800 MKD

05 Pri 16:02 Mobilje për kuzhinë  ·  Shkup

Komplet kujna

04 Mar 08:14 Mobilje për kuzhinë  ·  Shkup

Kujni so popust

13 Dhj 08:37 Mobilje për kuzhinë  ·  Shkup

Користена кујна со елементи

40 000 MKD Намалена цена

21 Maj 03:19 Mobilje për kuzhinë  ·  Shkup

Tavolina e drurit

400 EUR

04 Nën 21:35 Mobilje për kuzhinë  ·  Shkup

Zacuvana kujna

100 EUR

18 Sht 12:15 Mobilje për kuzhinë  ·  Shkup

Elementi za vo kujna

13 Sht 18:37 Mobilje për kuzhinë  ·  Shkup

Nova topla vitrina za hrana

14 Korr 18:09 Mobilje për kuzhinë  ·  Shkup

Sank

250 EUR

21 Maj 23:36 Mobilje për kuzhinë  ·  Shkup

Frizider za slatki

2 500 EUR

26 Jan 16:45 Mobilje për kuzhinë  ·  Shkup

Kuzhina

24 Jan 12:04 Mobilje për kuzhinë  ·  Shkup

Kuzhina

14 Jan 21:41 Mobilje për kuzhinë  ·  Shkup

Kujni Po merka od popust 40%

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Mobilje/Inventar dhe Dekorim në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione