Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Shtëpi dhe familje | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Mobilje/Inventar dhe Dekorim , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

14 Pri 21:44 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Продавам петосед

6 000 MKD

09 Pri 16:23 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

PRODAVAM GARNITURA SO NASLON I 2 TABURETKI

17 000 MKD

09 Pri 12:12 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Prodavam garnitura kos, koristena 2 meseci

16 000 MKD

04 Pri 14:09 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

користени 3 фотелји

3 000 MKD

30 Mar 22:58 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Кожна гарнитура (garnitura) на Г

400 EUR

25 Mar 12:35 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Nova enjoy fotelja

12 000 MKD

18 Mar 20:34 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Garnitura bez ostetuvanja

4 800 MKD

12 Mar 10:15 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Prodavam 2 foteli kozni

4 900 MKD

28 Shk 18:26 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Prodavam komoda vo odlicna sostjba, evtino

3 000 MKD

18 Shk 23:02 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se prodava garnitura

4 000 MKD

16 Shk 02:18 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Garnitura Trosed i dvosed

7 500 MKD Намалена цена

02 Shk 18:49 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Се продава користен мебел

17 000 MKD

22 Jan 19:16 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Prodavam Dvosed i Trosed

5 000 MKD Намалена цена

10 Dhj 18:54 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Prodavam garnitura ( t/d/f )

12 000 MKD

02 Dhj 18:21 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

тросед и табуретка

3 500 MKD

19 Nën 09:04 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Prodavam Dnevna garnitura 070 258 101

17 000 MKD

04 Nën 10:38 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Agolna garnitura + taburetka

500 EUR

13 Tet 21:55 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Мебел

11 000 MKD

14 Korr 21:11 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Mebel garnitura od masivno drvo

31 Gush 18:03 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Stilles komplet mebel za dnevna

500 EUR

27 Gush 11:54 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Аголна гарнитура и масичка

6 000 MKD

23 Gush 03:22 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

ITNO se prodavaat kozen trosed I dvosed

100 EUR Намалена цена

19 Gush 22:16 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

se prodava trpezariska masa so ses stolici dobro socuvana

18 000 MKD

15 Gush 11:00 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Lezaj malku koristen

6 000 MKD

21 Qer 18:01 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Prodavam trosed i dvosed

08 Qer 21:45 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Garnitura trosed dvosed i dve taburetki

2 000 MKD

02 Qer 10:26 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Kozna garnitura, dvosed, troset i fotelja

28 000 MKD Намалена цена

19 Maj 22:25 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Продавам гарнитура

9 000 MKD

14 Maj 10:11 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

КОМОДА

1 EUR

11 Maj 09:41 Shitore Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Separe klupa bez naslon

04 Maj 18:17 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Mebel za dnevna soba

24 Pri 21:30 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Продавам аголна гарнитура

9 000 MKD

22 Pri 12:48 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Mebel za dnevna soba

17 000 MKD

29 Mar 00:11 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Stalaza za vinski shishinja

3 000 MKD

21 Mar 11:31 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Moderna garnitura

18 Mar 19:26 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Комода од масивно дрво

14 000 MKD

11 Mar 19:02 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Dvosed i Fotelja

200 EUR

09 Mar 22:52 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Garnitura od cisto drvo

24 000 MKD

06 Mar 12:50 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Sofa od Ikea dvosed na spustanje

4 500 MKD

05 Mar 19:31 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Продавам аголна гарнитура

9 000 MKD

15 Shk 12:35 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Mebel poloven

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Mobilje/Inventar dhe Dekorim në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione