Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Shtëpi dhe familje | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Mobilje/Inventar dhe Dekorim , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

14 Pri 10:52
Линк
Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Нова трпезариска маса

18 000 MKD

16 Pri 21:39
Линк
Shitore Mobilje për dhoma gjumi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Кревети со фиоки

70 EUR Намалена цена


Dje 02:55 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Столици/фотелји

14 000 MKD

19 Pri 12:33 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Rabotni fotelji

16 Pri 21:39 Shitore Mobilje për dhoma gjumi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Кревети со фиоки

70 EUR Намалена цена

14 Pri 21:44 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Продавам петосед

6 000 MKD

14 Pri 10:52 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Нова трпезариска маса

18 000 MKD

13 Pri 15:07 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Француски лежај

7 000 MKD

12 Pri 22:03 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Mаса, комода и огледало

20 000 MKD

10 Pri 21:46 Qilimë dhe Perde  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Tepih za detska soba

1 200 MKD Намалена цена

10 Pri 18:47 Lule dhe bimë  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

dobro ocuvano sobno cvece

3 000 MKD Намалена цена

09 Pri 16:23 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

PRODAVAM GARNITURA SO NASLON I 2 TABURETKI

17 000 MKD

09 Pri 12:12 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Prodavam garnitura kos, koristena 2 meseci

16 000 MKD

09 Pri 09:43 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Продавам спална

04 Pri 14:09 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

користени 3 фотелји

3 000 MKD

04 Pri 04:16 Mobilje për kuzhinë  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Кујна

02 Pri 05:34 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Latofleks 90x200

1 900 MKD

31 Mar 13:24 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Prodazba i montaza na motori za lizgacki vrati i porti

15 999 MKD

31 Mar 09:40 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Farbanje na sekakov vid na mebel

1 EUR

30 Mar 22:58 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Кожна гарнитура (garnitura) на Г

400 EUR

30 Mar 07:21 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Нови шанк столици- продажба

9 000 MKD Намалена цена

27 Mar 19:33 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Се продава мебел

14 000 MKD

25 Mar 12:35 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Nova enjoy fotelja

12 000 MKD

24 Mar 15:33 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Detska soba

12 000 MKD

18 Mar 20:34 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Garnitura bez ostetuvanja

4 800 MKD

14 Mar 14:40 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Podloga na dusek od krevet

1 800 MKD

14 Mar 14:11 Qilimë dhe Perde  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Tepih 2.00 x 3.00

2 500 MKD

12 Mar 10:15 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Prodavam 2 foteli kozni

4 900 MKD

12 Mar 09:56 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Krevet edinecen

4 900 MKD

10 Mar 16:10 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Pokuknina po niska cena

10 Mar 16:07 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

prodavam masa za dnevna soba

1 700 MKD Намалена цена

01 Mar 20:01 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Продавам поволно

28 Shk 18:26 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Prodavam komoda vo odlicna sostjba, evtino

3 000 MKD

26 Shk 15:29 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Trpezariska masa so 4 stola

13 000 MKD

24 Shk 21:52 Të tjera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Medicinski krevet

28 000 MKD

23 Shk 01:53 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Креветче за бебе

5 000 MKD

22 Shk 13:35 Të tjera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Frizerska oprema

29 000 MKD

21 Shk 09:38 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Мебел во одлична состојба

18 000 MKD

18 Shk 23:02 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se prodava garnitura

4 000 MKD

18 Shk 19:54 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Lezaj za spajna

5 000 MKD

16 Shk 02:18 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Garnitura Trosed i dvosed

7 500 MKD Намалена цена

14 Shk 14:24 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Се продава!

4 000 EUR

09 Shk 17:28 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Krevet nov ne koriste

8 000 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Mobilje/Inventar dhe Dekorim në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione