Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Shtëpi dhe familje | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

17 Pri 15:00
Линк
Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup

Канцелариски Мебел

1 100 EUR Намалена цена


Sot 08:03 Shitore Makina dhe Vegla  ·  Shkup

Razni masini od Swiss Ger cirkular

4 200 MKD

Sot 08:03 Shitore Makina dhe Vegla  ·  Shkup

AGREGAT GENERATOR 1KW I 2KW 3KW 4KW EINHELL

6 200 MKD

Dje 09:02 Shitore Makina dhe Vegla  ·  Shkup

Kompresor Eienhell 6l bezsumen nov 24l

6 200 MKD

Dje 09:02 Shitore Makina dhe Vegla  ·  Shkup

Bateriska pila za drva Einhell Brushles 2 baterii

5 800 MKD Намалена цена

21 Pri 15:33 Makina dhe Vegla  ·  Shkup

fabrik e llaqev dhe fasadav

19 Pri 05:45 Shitore Makina dhe Vegla  ·  Shkup

Ger za metal pod agol DeWALT

3 800 MKD Намалена цена

19 Pri 05:44 Shitore Makina dhe Vegla  ·  Shkup

Cirkular ger bansek stolbna ubodna bateriski Einhell nov

7 700 MKD

18 Pri 08:56 Shitore Makina dhe Vegla  ·  Shkup

Hilta bormasina ger cirkular kompresor bansek Einhell

3 600 MKD Намалена цена

18 Pri 08:37 Shitore Makina dhe Vegla  ·  Shkup

AGREGAT INVERTER 1KW 2KW GENERATOR SILENT

15 000 MKD Намалена цена

18 Pri 08:33 Shitore Makina dhe Vegla  ·  Shkup

Agregat Honda 1kw 2kw 3kw 4kw nov

6 200 MKD

18 Pri 08:33 Shitore Makina dhe Vegla  ·  Shkup

MOTOR HONDA ZA POVEKE NAMENI AGREGAT PUMPA KULTIVATOR

5 500 MKD

17 Pri 15:00 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup

Канцелариски Мебел

1 100 EUR Намалена цена

17 Pri 08:28 Shitore Makina dhe Vegla  ·  Shkup

Stubna bormasina Einhell

4 700 MKD

16 Pri 08:47 Shitore Makina dhe Vegla  ·  Shkup

KOSILKA BATERISKA 43sm KOSACKA NA BATERIA 36V EINHELL

12 200 MKD

15 Pri 15:53 Makina dhe Vegla  ·  Shkup

Prodavam Nov Elektricen Trimer - Kosilka

2 500 MKD Намалена цена

15 Pri 12:48 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup

Se prodavat

9 000 MKD

15 Pri 10:16 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për dhoma gjumi  ·  Shkup

Се продава биро

3 500 MKD

14 Pri 20:36 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Shkup

Garnitura so masa

500 EUR Намалена цена

14 Pri 20:33 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup

Trpezariska masa so stolici

150 EUR Намалена цена

14 Pri 16:44 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Shkup

Фотељи

13 Pri 10:48 Shitore Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Shkup

Retro fotelji

60 EUR

13 Pri 10:47 Shitore Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup

Bar sank

3 399 MKD

12 Pri 15:58 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Shkup

Трамболина

11 Pri 10:23 Shitore Makina dhe Vegla  ·  Shkup

Razni masini od Svajcarija i Germanija

3 700 MKD Намалена цена

11 Pri 08:51 Shitore Materiale për ndërtim  ·  Shkup

Pocinkuvano Skele

1 EUR

Online
08 Pri 21:26 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Shkup

NutriBullet

1 890 MKD

07 Pri 09:52 Makina dhe Vegla  ·  Shkup

Polnaci za akumulatori 6v/12v i 12v/24v novi bez sumni

06 Pri 02:46 Materiale për ndërtim  ·  Shkup

RENOVIRAM STARI PLOCHKI VO KUPATILA I DRUGO

35 EUR

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione