Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi) | Дом и семејство | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi) | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 17:43
Линк
Градежни материјали  ·  Скопjе  ·  Скопје

Gradezni raboti 070792259

10 МКД


Денес 17:43
Линк
Градежни материјали  ·  Скопjе  ·  Скопје

Gradezni raboti 070792259

10 МКД

Денес 08:27 Претпријатие Машини и Алати  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stubna bormasina Einhell

4 700 МКД

Денес 08:26 Претпријатие Машини и Алати  ·  Скопjе  ·  Скопје

Ger za metal pod agol DeWALT

3 800 МКД Намалена цена

Денес 08:26 Претпријатие Машини и Алати  ·  Скопjе  ·  Скопје

Bateriska pila za drva Einhell Brushles 2 baterii

5 800 МКД Намалена цена

Вчера 08:03 Претпријатие Машини и Алати  ·  Скопjе  ·  Скопје

KOSILKA BATERISKA 43sm KOSACKA NA BATERIA 36V EINHELL

10 700 МКД

21 фев. 08:45 Претпријатие Машини и Алати  ·  Скопjе  ·  Скопје

AGREGAT GENERATOR 1KW I 2KW 3KW 4KW EINHELL

6 200 МКД

20 фев. 16:48 Мебел/Инвентар и Уредување  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Luksuzno izraboten pult so 2 razladni vitrini

4 000 ЕУР Намалена цена

20 фев. 08:35 Претпријатие Машини и Алати  ·  Скопjе  ·  Скопје

AGREGAT INVERTER 1KW 2KW GENERATOR SILENT

15 000 МКД Намалена цена

19 фев. 21:18 Машини и Алати  ·  Скопjе  ·  Скопје

Prodavam Nov Elektricen Trimer - Kosilka

2 800 МКД

19 фев. 10:35 Градежни материјали  ·  Скопjе  ·  Скопје

Betonski stolbovi

150 МКД

16 фев. 07:59 Претпријатие Машини и Алати  ·  Скопjе  ·  Скопје

Agregat Honda 1kw 2kw 3kw 4kw nov

6 200 МКД

16 фев. 07:58 Претпријатие Машини и Алати  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kompresor Eienhell 6l bezsumen nov

6 200 МКД

12 фев. 20:34 Мебел/Инвентар и Уредување  ·  Теписи и Пердиња  ·  Скопjе  ·  Скопје

Staza 3 metri dolzina 1m sirina

5 000 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi) | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации