Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на фрижидери и замрзнувачи

AEG , 9
Alfa Plam , 1
Beko , 110
Bosch , 3
Gorenje , 268
LG , 49
Neo , 15
Samsung , 40
Vivax , 1

Огласи за продажба на самостојни фрижидери, комбинирани фрижидери, вградни фрижидери и замрзнувачи. Нови или половни фрижидери по одлични цени! Погледнете ја големата понуда на фрижидери или регистрирајте оглас доколку имате фрижидер кој сакате да го продадете брзо и едноставно.

Вчера 13:32 Фрижидери и Комори  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

фрижидер

Вчера 09:22 Фрижидери и Комори  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се продава

100 ЕУР

07 фев. 14:57 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Frizider Ekspres

3 000 МКД

05 фев. 17:29 Фрижидери и Комори  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Frizider Beko

3 500 МКД

01 фев. 13:50 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Favorit  ·  Пробиштип

Фрижидер Фаворит

6 000 МКД

31 јан. 22:45 Фрижидери и Комори  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

СЕ ПРОДАВА ФРИЖИДЕР

29 јан. 12:30 Фрижидери и Комори  ·  Gorenje  ·  International  ·  Куманово

Se prodava kombiniran frizder GORENJE NOV

30 000 МКД

27 јан. 09:38 Фрижидери и Комори  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Куманово

Komplet elektro elementi za kuinska

1 МКД

21 јан. 08:08 Фрижидери и Комори  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se prodava frizhider

14 јан. 16:21 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

Poloven frizider

100 ЕУР

12 јан. 01:11 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Koncar  ·  Велес

Frizider Koncar

3 500 МКД

10 јан. 20:40 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  LTH  ·  Гостивар

Se prodava LHT Zamrznuvac cist nov

12 000 МКД

10 јан. 11:36 Фрижидери и Комори  ·  Gorenje  ·  International  ·  Тетово

Poloven frizider

03 јан. 17:46 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Битола

Се продава Фрижидер

4 000 МКД Намалена цена

21 дек. 05:06 Фрижидери и Комори  ·  Samsung  ·  RB  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Frizider Samsung

3 500 МКД

18 дек. 12:32 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

фрижидер

5 000 МКД

16 дек. 22:13 Фрижидери и Комори  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

330 l Kombiniran Frizider

140 ЕУР

14 дек. 10:51 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

TELEFUNKEN

5 000 МКД

10 дек. 16:57 Фрижидери и Комори  ·  Gorenje  ·  International  ·  Охрид

Prodavam komora

2 500 МКД

08 дек. 21:13 Фрижидери и Комори  ·  Gorenje  ·  International  ·  Тетово

SE PRODAVA FRIZIDER

6 000 МКД

06 дек. 12:15 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Битола

Витрина за ладење

29 ноем. 11:26 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava frizder

4 000 МКД

Најголем избор на фрижидери кои ќе ги задоволат сите Ваши потреби. Секаков тип на фрижидери, од различни брендови, со простор кој може да прими доволно намирници за целото семејство.Фрижидери, комбинирани фрижидери и side by side фрижидери


Во категоријата "Фрижидери и комори" на Пазар3.мк ќе најдете буквално секаков тип на фрижидери!


Самостојни фрижидери, мал фрижидер, вграден фрижидер, мини фрижидер, фрижидер за вино, комбинирани фрижидери со замрзнувач горе или замрзнувач долу, и многу други нови или половни фрижидери по најпристапни цени се продаваат на Пазар3. Разгледајте ги сите огласи, погледнете фотографии од фрижидерот кој се продава, прочитајте ги деталите или техничките карактеристики на фрижидерот, или пак контактирајте го самиот огласувачот на телефонскиот број оставен во огласот.Вертикални и хоризонтални замрзнувачи


Голем простор за складирање и одлично ладење!


Замрзнувачите значително го успоруваат развојот на бактериите, овозможувајќи Ви да имате свежи намирници во секое време. Достапни се и хоризонтални и вертикални замрзнувачи. Одберете го оној кој Вам Ви одговара согласно Вашите потреби!Samsung фрижидер, Beko фрижидери, Gorenje и други брендови на фрижидери


При изборот на фрижидер, многу е важно да изберете фрижидер од веќе докажан производител. Дизајнот на внатрешниот простор но и енергетската ефикаснот на фрижидерите е од особено значење при изборот на фрижидер.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации