Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Shtëpi dhe familje | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake

Vivax , 3
AEG , 2
Beko , 2
Gorenje , 9
Kirby , 203
Neo , 1
Samsung , 15
Vivax , 2

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

13 Pri 23:43 Fshesë me korrent  ·  Друга марка  ·  Rovus  ·  Ohër

Rovus pravosmukalka

1 000 MKD

13 Pri 09:04 Fshesë me korrent  ·  Друга марка  ·  Shark  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava pravosmukalka SHARK NAVIGATOR

5 000 MKD

01 Pri 12:16 Fshesë me korrent  ·  Kirby  ·  Sentria  ·  Strumicë

Комплет Кирби правосмукалка Sentria

800 EUR Намалена цена

23 Mar 18:22 Fshesë me korrent  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Veles

Аква правосмукалка

5 000 MKD

22 Mar 10:49 Fshesë me korrent  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Prodavam pravosmukalka 1400 kw TurboZ

2 800 MKD

19 Mar 16:12 Fshesë me korrent  ·  Kirby  ·  Avalir  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Kirbi

400 EUR Намалена цена

12 Mar 08:49 Fshesë me korrent  ·  Kirby  ·  Drug model  ·  Ohër

Kirby pravosmukalka

500 EUR

08 Mar 14:50 Fshesë me korrent  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Butel

Pravosmukalka Gorenje G-FORCE AQUA

3 500 MKD Намалена цена

26 Shk 12:01 Fshesë me korrent  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

wireless bezicna pravosmukalka

1 500 MKD

15 Shk 00:48 Fshesë me korrent  ·  Kirby  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Rainbow

09 Shk 12:47 Fshesë me korrent  ·  Kirby  ·  Avalir  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Kirbi Kirby Avalir

600 EUR

23 Jan 20:25 Fshesë me korrent  ·  Kirby  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Kirbi mashina

90 000 MKD

21 Jan 18:38 Fshesë me korrent  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Kumanovë

Pravosmukalka WIRBEL

200 MKD

11 Jan 19:07 Fshesë me korrent  ·  Kirby  ·  Avalir  ·  Shkup  ·  Çair

Kirby Avalir 2 ( ITNO)

1 999 EUR

27 Dhj 22:07 Fshesë me korrent  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Mini pravosmukalka

1 000 MKD Намалена цена

21 Dhj 13:45 Fshesë me korrent  ·  Kirby  ·  Avalir  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava Kirby Avalir 2

1 900 EUR

20 Dhj 18:27 Fshesë me korrent  ·  Друга марка  ·  Rowenta  ·  Gostivar

Robot Pravosmukalka Rowenta nekoristena NOV!

24 999 MKD

19 Dhj 09:47 Fshesë me korrent  ·  Kirby  ·  Sentria  ·  Radovisht

Se Prodava Kirby Sentria Kako Novo

35 000 MKD

23 Nën 13:54 Fshesë me korrent  ·  Kirby  ·  Avalir  ·  Ohër

Kirby Avalir 2 Se PRODAVA profesionalna pravosmukalka Kirby

1 665 EUR Намалена цена

21 Nën 07:32 Fshesë me korrent  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Kumanovë

Roborock S7

29 Sht 13:46 Fshesë me korrent  ·  Kirby  ·  Sentria  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Kirbi sentria

10 Nën 09:42 Fshesë me korrent  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup

Zepter Tutto luxo 6sb

01 Nën 11:00 Fshesë me korrent  ·  Kirby  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Kirby Avalir 2

2 000 EUR

30 Tet 14:24 Fshesë me korrent  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Profesionalna pravosmukalka

27 000 MKD

25 Tet 10:16 Fshesë me korrent  ·  Kirby  ·  Avalir  ·  Prilep

Kibri pravosmukalka

1 EUR

21 Tet 11:36 Fshesë me korrent  ·  Kirby  ·  Avalir  ·  Tetovë

Kirby Avalir 2015-2017

1 500 EUR

18 Tet 23:50 Fshesë me korrent  ·  Kirby  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Butel

Se prodava pravosmukalka kupena 12.000 od neptun

8 000 MKD

26 Sht 08:40 Fshesë me korrent  ·  Kirby  ·  Sentria  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Prodavam kirby

1 EUR

17 Sht 11:33 Fshesë me korrent  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

ПРАВОСМУКАЛКА DS5500 WATERFILTER

10 900 MKD

05 Sht 22:08 Fshesë me korrent  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava robotska pravosmukalka iRobot Roomba i3+

38 000 MKD

04 Sht 12:45 Fshesë me korrent  ·  Beko  ·  BKS  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Beko crna pravosmukalka kako nova

1 500 MKD

05 Gush 14:29 Fshesë me korrent  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

правосмукалка

4 000 MKD

29 Korr 20:00 Fshesë me korrent  ·  Kirby  ·  Sentria  ·  Tetovë

Kirbi

28 Korr 14:02 Fshesë me korrent  ·  Kirby  ·  G4  ·  Shkup  ·  Centar

Kirby G4 pravosmukalka malku koristena so dodatni delovi

650 EUR

11 Korr 20:47 Fshesë me korrent  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

MI ROBOT VACUUM MOP2 I LED TV ST

10 000 MKD

25 Qer 01:42 Fshesë me korrent  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Gostivar

SweeVa 2000

150 EUR

24 Qer 18:51 Fshesë me korrent  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se prodava robot pravosmukalka nekoristena

10 000 MKD

19 Qer 01:30 Fshesë me korrent  ·  Друга марка  ·  Rovus  ·  Koçan

Правосмукалка

4 000 MKD

26 Maj 21:59 Fshesë me korrent  ·  Kirby  ·  Avalir  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Prodavam kirby posledna serija!

25 Pri 11:15 Fshesë me korrent  ·  Kirby  ·  Avalir  ·  Shkup  ·  Butel

Kirbi Avalir

1 200 EUR

10 Pri 12:42 Fshesë me korrent  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

Electrolux stik pravosmukalka

6 500 MKD

09 Pri 03:15 Fshesë me korrent  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Roborock E4

15 000 MKD

08 Pri 05:29 Fshesë me korrent  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro White

16 000 MKD

01 Pri 14:44 Fshesë me korrent  ·  Друга марка  ·  Rovus  ·  Shkup  ·  Centar

Rovus steam system

7 000 MKD

27 Mar 14:53 Fshesë me korrent  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Gjevgjeli

Robot pravosmukalka

15 000 MKD

15 Mar 20:56 Fshesë me korrent  ·  Kirby  ·  Avalir  ·  Shkup  ·  Çuçër-Sandevë

Se prodava Kirbi pravosmukalka

03 Mar 15:21 Fshesë me korrent  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Pravosmukalka Karcher SE 4001 itno

20 000 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione