Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на правосмукалки

Vivax , 3
AEG , 2
Beko , 2
Gorenje , 8
Kirby , 198
Neo , 1
Samsung , 15
Vivax , 2

Купување и продажба на нови и половни правосмукалки! Погледнете ја целосната понуда за продажба на правосмукалки од различни брендови како што се Beko, Kirby, Samsung и други. Филтрирајте ги огласите и пронајдете правосмукалка која Вам Ви е потребна.

01 ноем. 11:00 Правосмукалки и чистење , Скопjе , Карпош

Kirby Avalir 2

2 000 ЕУР

30 окт. 14:24 Правосмукалки и чистење , Скопjе , Карпош

Profesionalna pravosmukalka

27 000 МКД

25 окт. 10:16 Правосмукалки и чистење , Прилеп

Kibri pravosmukalka

1 ЕУР

21 окт. 11:36 Правосмукалки и чистење , Тетово

Kirby Avalir 2015-2017

1 500 ЕУР

04 септ. 12:45 Правосмукалки и чистење , Скопjе , Аеродром

Beko crna pravosmukalka kako nova

1 500 МКД

06 авг. 00:10 Правосмукалки и чистење , Скопjе , Аеродром

wireless bezicna pravosmukalka

1 500 МКД

05 авг. 14:29 Правосмукалки и чистење , Скопjе , Аеродром

правосмукалка

4 000 МКД

29 јул. 20:00 Правосмукалки и чистење , Тетово

Kirbi

25 јун. 01:42 Правосмукалки и чистење , Гостивар

SweeVa 2000

150 ЕУР

25 апр. 11:15 Правосмукалки и чистење , Скопjе , Бутел

Kirbi Avalir

1 200 ЕУР

09 апр. 03:15 Правосмукалки и чистење , Скопjе , Аеродром

Roborock E4

15 000 МКД

08 апр. 05:29 Правосмукалки и чистење , Скопjе , Центар

Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro White

16 000 МКД

07 апр. 13:29 Правосмукалки и чистење , Гостивар

Kirby Avalir kako nov 2018

1 600 ЕУР

01 апр. 14:44 Правосмукалки и чистење , Скопjе , Центар

Rovus steam system

7 000 МКД

27 мар. 14:53 Правосмукалки и чистење , Гевгелиjа , Гевгелија

Robot pravosmukalka

15 000 МКД

21 фев. 18:55 Правосмукалки и чистење , Куманово

Kirby Sentria 2

900 ЕУР

18 фев. 15:21 Правосмукалки и чистење , Скопjе , Аеродром

Kirby Avalir 2

1 350 ЕУР

18 ноем. 10:43 Правосмукалки и чистење , Охрид

Smukalka za pepel Iskra nova nekoristena

3 000 МКД

13 ноем. 10:58 Правосмукалки и чистење , Скопjе , Скопје

Se prodava Kirby 2

400 ЕУР

Продажба на правосмукалки и чистачи на пареа - Пазар3 огласи


Потребно Ви е да купите правосмукалка? Пазар3 Ви нуди широк асортиман на апарати за домаќинство, вклучувајќи и разни видови на правосмукалки.Правосмукалка за пепел, robot правосмукалка, правосмукалка на пареа, правосмукалка на вода и други типови на правосмукалки по одлични цени. На Пазар3 се продаваат и правосмукалки од различни брендови како на пример: Rovus правосмукалка, Kirby usisivac, Samsung правосмукалка, Zepter апарат за чистење на пареа, Philips правосмукалка и др. Правосмукалки за тврди подови, теписи и мебел со различна моќност за вшмукување за најефикасен начин на чистење се огласуваат на Пазар3. Изберете правосмукалка согласно Вашите потреби!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации