Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Sport dhe rekreacion | Instrumente dhe Pajisje muzikore

M-Audio , 2
Novation , 4
Petrof , 6
Roland , 24
Yamaha , 86
Casio , 11
Kawai , 1
Korg , 164
Kurzweil , 3

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Instrumente dhe Pajisje muzikore , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Instrumente dhe Pajisje muzikore | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

31 Mar 17:34 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Koçan  ·  Kamenicë

Се продава Хармоника

1 MKD

18 Mar 17:25 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre  ·  Korg  ·  Drug model  ·  Tetovë

KORG B1

450 EUR

13 Mar 18:32 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre  ·  Korg  ·  Drug model  ·  Strugë

Korg krome 61

20 000 MKD

10 Mar 18:03 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre  ·  Petrof  ·  Classic  ·  Shtip

Prodavam piano kako novo

1 500 EUR

09 Mar 20:56 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre  ·  Yamaha  ·  Drug model  ·  Shtip

Yamaha E453

400 EUR

07 Mar 00:01 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre  ·  Korg  ·  PA  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Korg pa3x 256mb

1 000 EUR

29 Shk 15:03 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre  ·  Korg  ·  PA  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Korg B2 дигитално пијано

30 000 MKD

19 Shk 15:28 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

SE PRODAVA ALESIS RECITAL Pro piano

20 000 MKD

11 Shk 10:36 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre  ·  Petrof  ·  Classic  ·  Negotinë

Petrof pianino

1 300 EUR

05 Shk 15:45 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre  ·  Yamaha  ·  NP  ·  Shkup  ·  Centar

Prodavavam Yamaha Piaggero NP kako nova

15 000 MKD

19 Jan 13:18 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre  ·  Korg  ·  TRITON  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava KORG TR

400 EUR

16 Jan 11:54 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shtip

Legnica upright Piano

900 EUR

12 Jan 15:11 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre  ·  Korg  ·  PA  ·  Strugë

Korg Krome 61Music Workstation

500 EUR

17 Dhj 23:08 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Kërçovë

Harmonika

5 000 MKD

17 Dhj 10:34 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre  ·  Yamaha  ·  Drug model  ·  Negotinë

Sintisajzer

150 EUR

05 Dhj 16:27 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre  ·  Yamaha  ·  Drug model  ·  Shtip

Yamaha E453

420 EUR

17 Nën 12:47 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre  ·  Korg  ·  PA  ·  Brod

Korg Pa2x pro

12 Nën 15:22 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre  ·  Korg  ·  PA  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Prodavam Korg Pa 4

1 EUR

02 Nën 18:17 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre  ·  Petrof  ·  Classic  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se prodava klavir

1 500 EUR

25 Tet 12:45 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Futrola za sintisajzer

4 000 MKD

18 Tet 18:14 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre  ·  Korg  ·  PA  ·  Manastir

PRODAVAM KORG TR

250 EUR

03 Tet 23:24 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre  ·  Yamaha  ·  PSR  ·  Manastir

Синтисајзер

6 000 MKD

03 Tet 21:40 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

Se prodava pianino

150 EUR

22 Sht 01:16 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup

Novo digitalno pijano

33 000 MKD

14 Sht 16:52 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre  ·  Petrof  ·  Petrof  ·  Shkup  ·  Karposh

Piano Petrof i Legnica

08 Sht 11:00 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre  ·  Yamaha  ·  Drug model  ·  Manastir

Yamaha Genos 76keys

980 EUR

08 Sht 10:59 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre  ·  Petrof  ·  Petrof  ·  Shkup  ·  Centar

Piano Petrof

1 400 EUR

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Instrumente dhe Pajisje muzikore në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Instrumente dhe Pajisje muzikore | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione