Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Sport dhe rekreacion | Instrumente dhe Pajisje muzikore

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Instrumente dhe Pajisje muzikore , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Instrumente dhe Pajisje muzikore | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

08 Pri 15:42
Линк
Tupana dhe Shkopinj  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Се продава!

1 500 EUR


17 Pri 11:53 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre  ·  Shkup  ·  Aerodrom

J&D akusticna gitara

17 Pri 11:52 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre  ·  Shkup  ·  Aerodrom

J&D akusticna gitara

16 Pri 16:18 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Tetovë  ·  Bërvenicë

DYNACORD COBRA 4 ORGINAL 100%

35 000 EUR

16 Pri 09:45 Instrumente frymore dhe shtesat e tyre  ·  Shkup

Buffet Crampon R13

950 EUR

11 Pri 14:20 Instrumente frymore dhe shtesat e tyre  ·  Shkup  ·  Aerodrom

SE PRODAVA SAKSOFON - KOPIJA NA SELMER

08 Pri 15:42
Линк
Tupana dhe Shkopinj  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Се продава!

1 500 EUR

07 Pri 10:33 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre  ·  Shkup  ·  Aerodrom

elektricno akusticna gitara Fender

10 500 MKD

31 Mar 17:34 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Koçan  ·  Kamenicë

Се продава Хармоника

1 MKD

29 Mar 15:22 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre  ·  Manastir

Nova akusticna gitara

7 000 MKD Намалена цена

27 Mar 12:35 Shitore Tupana dhe Shkopinj  ·  Shkup

Sonor Players SSE13

48 500 MKD

24 Mar 14:02 Instrumente frymore dhe shtesat e tyre  ·  Strumicë  ·  Bosilovë

Klarinet Yamaha 457-18

600 EUR Намалена цена

18 Mar 17:25 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre  ·  Korg  ·  Drug model  ·  Tetovë

KORG B1

450 EUR

15 Mar 23:32 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Shkup  ·  Centar

Pioneer DDJ FLX4 controller

14 Mar 02:50 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre  ·  Shkup

Squier Stratocaster HSS+ Fender Champion 20

16 000 MKD

13 Mar 19:25 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre  ·  Shkup

Squier Stratocaster HSS+Fender Champion 20

16 000 MKD

13 Mar 18:32 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre  ·  Korg  ·  Drug model  ·  Strugë

Korg krome 61

20 000 MKD

12 Mar 22:01 Tupana dhe Shkopinj  ·  Kumanovë

Novi tapani orevo drvo

12 Mar 21:59 Tupana dhe Shkopinj  ·  Kumanovë

Nova rototonka

12 Mar 22:40 Tupana dhe Shkopinj  ·  Kumanovë

AMATI TIMPANKI

12 Mar 22:40 Tupana dhe Shkopinj  ·  Kumanovë

AMATI TIMPANKI

12 Mar 22:40 Tupana dhe Shkopinj  ·  Kumanovë

AMATI TIMPANKI

12 Mar 22:39 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre  ·  Manastir

гитарски звучници

2 700 MKD

10 Mar 18:03 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre  ·  Petrof  ·  Classic  ·  Shtip

Prodavam piano kako novo

1 500 EUR

09 Mar 20:56 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre  ·  Yamaha  ·  Drug model  ·  Shtip

Yamaha E453

400 EUR

07 Mar 00:01 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre  ·  Korg  ·  PA  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Korg pa3x 256mb

1 000 EUR

28 Shk 23:16 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Kumanovë

Zvucnici Dibeisi

8 800 MKD Намалена цена

06 Mar 14:40 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Shkup  ·  Karposh

Prodavam/iznajmuvam komplet ozvucuvanje

2 600 EUR

02 Mar 13:36 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre  ·  Strugë

Nova Klasicna Gitara so tuner i novi zici

7 000 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Instrumente dhe Pajisje muzikore në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Instrumente dhe Pajisje muzikore | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione