Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на нови или половни синтисајзери, хармоники и пијана

M-Audio , 2
Novation , 4
Petrof , 6
Roland , 24
Yamaha , 86
Casio , 11
Kawai , 1
Korg , 165
Kurzweil , 3

Љубителите на музиката тука може да продаваат и/или купуваат нови и половни музички инструменти - синтисајзер, хармоника и пиано, како и најразлични додатоци и опрема за нив.


Разгледајте ги сите огласи или регистрирајте нов оглас на Пазар3.мк!Вчера 15:28 Синтисајзер/Хармоника/Пиано и додатоци  ·  Korg  ·   ·  Скопjе  ·  Чаир

Korg pa 80

400 ЕУР

18 мар. 17:25 Синтисајзер/Хармоника/Пиано и додатоци  ·  Korg  ·  Drug model  ·  Тетово

KORG B1

450 ЕУР

13 мар. 18:32 Синтисајзер/Хармоника/Пиано и додатоци  ·  Korg  ·  Drug model  ·  Струга

Korg krome 61

20 000 МКД

10 мар. 18:03 Синтисајзер/Хармоника/Пиано и додатоци  ·  Petrof  ·  Classic  ·  Штип

Prodavam piano kako novo

1 500 ЕУР

09 мар. 20:56 Синтисајзер/Хармоника/Пиано и додатоци  ·  Yamaha  ·  Drug model  ·  Штип

Yamaha E453

400 ЕУР

07 мар. 00:01 Синтисајзер/Хармоника/Пиано и додатоци  ·  Korg  ·  PA  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Korg pa3x 256mb

1 000 ЕУР

11 фев. 10:36 Синтисајзер/Хармоника/Пиано и додатоци  ·  Petrof  ·  Classic  ·  Неготино

Petrof pianino

1 300 ЕУР

05 дек. 16:27 Синтисајзер/Хармоника/Пиано и додатоци  ·  Yamaha  ·  Drug model  ·  Штип

Yamaha E453

420 ЕУР

12 ноем. 15:22 Синтисајзер/Хармоника/Пиано и додатоци  ·  Korg  ·  PA  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Prodavam Korg Pa 4

1 ЕУР

18 окт. 18:14 Синтисајзер/Хармоника/Пиано и додатоци  ·  Korg  ·  PA  ·  Битола

PRODAVAM KORG TR

250 ЕУР

14 септ. 16:52 Синтисајзер/Хармоника/Пиано и додатоци  ·  Petrof  ·  Petrof  ·  Скопjе  ·  Карпош

Piano Petrof i Legnica

08 септ. 10:59 Синтисајзер/Хармоника/Пиано и додатоци  ·  Petrof  ·  Petrof  ·  Скопjе  ·  Центар

Piano Petrof

1 400 ЕУР


Продажба на нови и половни синтисајзери, хармоники и пијана - Пазар3 огласи


Нови и половни музички инструменти, продажба на синтисајзер, хармоника и пијано. Огласи за продажба на музички инструменти за почетници или професионалци, од повеќе брендови по поволна цена.Во оваа категорија на Пазар3.мк своите производи ги огласуваат повеќе продавници специјализирани за продажба на аудио опрема и музички инструменти, такви се: Abc music Гостивар (продажба на сталки, кабли, жици за гитара, виолина, мандолина, футроли за синтисајзери и др.), Piano Centre Skopje (продажба на нови и користени вертикални и концертни пијана), KRITERIUM MUSIC Скопје (продажба, изнајмување и сервис на пијана) и ARTIST SISTEMS Dooel (гитари, засилувачи, пијана, тапани, микрофони и др).


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации