Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Sport dhe rekreacion | Instrumente dhe Pajisje muzikore

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Instrumente dhe Pajisje muzikore , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Instrumente dhe Pajisje muzikore | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

25 Shk 16:56 Të tjera  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Presonus studio live 24.4.2

05 Shk 11:02 Të tjera  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Продавам Микрофон

27 Jan 09:30 Të tjera  ·  Tetovë

Ploci za na gramafon

18 Jan 15:35 Të tjera  ·  Kumanovë

Drzac za tablet i drzac za mobilen

1 EUR

08 Jan 13:39 Të tjera  ·  Shkup  ·  Karposh

Microphone Wireless Karaoke БЕЗЖИЧЕН КАРАОКЕ МИКРОФОН

1 500 MKD

12 Dhj 09:33 Të tjera  ·  Manastir

Boost pedalo - hand made

2 500 MKD

19 Nën 00:25 Të tjera  ·  Tetovë  ·  Jagunoc

ACM AUDIO DI-300 Active Electronic Di-Box

20 EUR

15 Nën 14:45 Të tjera  ·  Shtip

STALKI za karaoke i profi zvucnici

1 400 MKD

09 Nën 11:17 Të tjera  ·  Shkup  ·  Centar

Пејач/Pejac

25 Tet 10:20 Të tjera  ·  Strugë

Mikrofon Shure Beta 58A made in Mexico

150 EUR

25 Tet 10:19 Të tjera  ·  Shkup  ·  Karposh

Yamaha HS8 Studio Monitori

400 EUR

28 Sht 22:43 Të tjera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se prodava studiski MXL mikrofon

450 EUR

21 Korr 16:39 Të tjera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

PRODAVAM OPREMA ZA SNIMANJW

12 500 MKD

09 Pri 00:14 Të tjera  ·  Kumanovë

GRAMOPHON TRAWIATA

1 800 MKD

06 Pri 14:59 Të tjera  ·  Shkup  ·  Çair

Kali Audio LP 6

22 000 MKD

05 Pri 18:08 Të tjera  ·  Shkup  ·  Karposh

Gitarski pedali looper

14 000 MKD

19 Mar 09:42 Të tjera  ·  Shkup  ·  Karposh

Gitarski pedali looper

15 000 MKD

15 Mar 08:00 Të tjera  ·  Shkup  ·  Çair

Guitar rig controller 3

280 EUR

05 Mar 18:10 Të tjera  ·  Shtip

Stalki za karaoke i site vidovi na zvucnici

1 300 MKD

27 Shk 16:49 Të tjera  ·  Shtip

Stalki za karaoke i profi zvucnici

1 300 MKD

02 Jan 19:59 Të tjera  ·  Kumanovë

Se prodava Beyerdynamic - TG V35d s

2 500 MKD

02 Jan 19:44 Të tjera  ·  Kumanovë

Se prodava Microfon po ime - Beyerdynamic. TG V35D s

2 500 MKD

12 Dhj 11:42 Të tjera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Long Neck Turkish Musical Instrument Baglama

150 EUR

24 Nën 20:01 Të tjera  ·  Shkup

Se prodava Mixeta DDA

800 EUR

03 Nën 11:30 Të tjera  ·  Sveti Nikollë

Shure beta87

240 EUR

19 Tet 18:54 Të tjera  ·  Tetovë  ·  Bogovinë

buffer-veturash

100 EUR

17 Tet 12:40 Të tjera  ·  Shkup  ·  Karposh

Letva za harmonika Shure Beta 58A

120 EUR

03 Tet 23:44 Të tjera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Iskusen muzicar bara clenovi za bend

24 Sht 15:38 Të tjera  ·  Shkup  ·  Centar

Пијано Adolf Ernst Voigt

700 EUR

10 Sht 21:23 Të tjera  ·  Shtip

STALKI za karaoke i profi zvucnici

1 300 MKD

11 Gush 10:04 Të tjera  ·  Manastir

Squier Wide Range Humbucker Pickups

3 500 MKD

28 Korr 08:55 Të tjera  ·  Strumicë  ·  Vasilevë

Mikseta nova

31 Maj 02:25 Të tjera  ·  Prilep

Tuner

1 000 MKD

06 Maj 12:35 Të tjera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Gitarski procesor POD HD300

12 000 MKD

13 Pri 19:46 Të tjera  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Samson C01U Pro USB Microphone mikrofon

4 500 MKD

13 Pri 19:06 Të tjera  ·  Shkup  ·  Shuto Orizare

Roland vg-99

500 EUR

05 Shk 12:50 Shitore Të tjera  ·  Gostivar

Torbici za Sintisajzeri

05 Shk 12:50 Shitore Të tjera  ·  Gostivar

Stalki za muzicki instrumenti

05 Shk 12:50 Shitore Të tjera  ·  Gostivar

Stalki za sintisajzeri

27 Jan 21:02 Të tjera  ·  Shkup

Gitarski pedali

4 500 MKD

08 Jan 19:29 Të tjera  ·  Shkup  ·  Ilinden

Bezzicen mikrofon za harmonika

2 020 MKD

22 Dhj 14:20 Të tjera  ·  Strumicë

Hohner Gigbag 120 basa

200 EUR

30 Nën 22:22 Të tjera  ·  Kumanovë

Studiski mikrofon profesionalen

3 000 MKD

22 Nën 10:57 Të tjera  ·  Shtip

Stalki za site vidovi na zvucnici

1 200 MKD

22 Sht 02:35 Të tjera  ·  Veles

Prodavam

80 EUR

10 Sht 11:52 Të tjera  ·  Dibrë

Muzicki leksikoni 1 i 2 od Vuk Karacic

10 Sht 05:02 Të tjera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Chasovi po solfez

10 Sht 05:02 Të tjera  ·  Shkup

Chasovi po solfez

13 Gush 11:27 Shitore Të tjera  ·  Koçan

DIGITALEN TAJMER KONTROLER AC 220V 10A 1500W

800 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Instrumente dhe Pajisje muzikore në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Instrumente dhe Pajisje muzikore | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione