Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на различни видови на музички инструменти


Онлајн продажба на музички инструменти. Се продаваат сите видови на музички инструменти и дополнителна опрема во Скопје, Велес, Прилеп, Гостивар, Неготино, Куманово, Штип и други градови низ државата.25 фев. 16:56 Друго  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Presonus studio live 24.4.2

05 фев. 11:02 Друго  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Продавам Микрофон

27 јан. 09:30 Друго  ·  Тетово

Ploci za na gramafon

18 јан. 15:35 Друго  ·  Куманово

Drzac za tablet i drzac za mobilen

1 ЕУР

12 дек. 09:33 Друго  ·  Битола

Boost pedalo - hand made

2 500 МКД

19 ноем. 00:25 Друго  ·  Тетово  ·  Јегуновце

ACM AUDIO DI-300 Active Electronic Di-Box

20 ЕУР

15 ноем. 14:45 Друго  ·  Штип

STALKI za karaoke i profi zvucnici

1 400 МКД

09 ноем. 11:17 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Пејач/Pejac

25 окт. 10:20 Друго  ·  Струга

Mikrofon Shure Beta 58A made in Mexico

150 ЕУР

25 окт. 10:19 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Yamaha HS8 Studio Monitori

400 ЕУР

28 септ. 22:43 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava studiski MXL mikrofon

450 ЕУР

21 јул. 16:39 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

PRODAVAM OPREMA ZA SNIMANJW

12 500 МКД

09 апр. 00:14 Друго  ·  Куманово

GRAMOPHON TRAWIATA

1 800 МКД

06 апр. 14:59 Друго  ·  Скопjе  ·  Чаир

Kali Audio LP 6

22 000 МКД

05 апр. 18:08 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Gitarski pedali looper

14 000 МКД

19 мар. 09:42 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Gitarski pedali looper

15 000 МКД

15 мар. 08:00 Друго  ·  Скопjе  ·  Чаир

Guitar rig controller 3

280 ЕУР

05 мар. 18:10 Друго  ·  Штип

Stalki za karaoke i site vidovi na zvucnici

1 300 МКД

27 фев. 16:49 Друго  ·  Штип

Stalki za karaoke i profi zvucnici

1 300 МКД

02 јан. 19:59 Друго  ·  Куманово

Se prodava Beyerdynamic - TG V35d s

2 500 МКД

02 јан. 19:44 Друго  ·  Куманово

Se prodava Microfon po ime - Beyerdynamic. TG V35D s

2 500 МКД

12 дек. 11:42 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Long Neck Turkish Musical Instrument Baglama

150 ЕУР

24 ноем. 20:01 Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava Mixeta DDA

800 ЕУР

03 ноем. 11:30 Друго  ·  Свети Николе

Shure beta87

240 ЕУР

19 окт. 18:54 Друго  ·  Тетово  ·  Боговиње

buffer-veturash

100 ЕУР

17 окт. 12:40 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Letva za harmonika Shure Beta 58A

120 ЕУР

24 септ. 15:38 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Пијано Adolf Ernst Voigt

700 ЕУР

10 септ. 21:23 Друго  ·  Штип

STALKI za karaoke i profi zvucnici

1 300 МКД

11 авг. 10:04 Друго  ·  Битола

Squier Wide Range Humbucker Pickups

3 500 МКД

28 јул. 08:55 Друго  ·  Струмица  ·  Василево

Mikseta nova

31 мај 02:25 Друго  ·  Прилеп

Tuner

1 000 МКД

06 мај 12:35 Друго  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Gitarski procesor POD HD300

12 000 МКД

13 апр. 19:46 Друго  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Samson C01U Pro USB Microphone mikrofon

4 500 МКД

13 апр. 19:06 Друго  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

Roland vg-99

500 ЕУР

27 јан. 21:02 Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Gitarski pedali

4 500 МКД

08 јан. 19:29 Друго  ·  Скопjе  ·  Илинден

Bezzicen mikrofon za harmonika

2 020 МКД

22 дек. 14:20 Друго  ·  Струмица

Hohner Gigbag 120 basa

200 ЕУР

30 ноем. 22:22 Друго  ·  Куманово

Studiski mikrofon profesionalen

3 000 МКД

22 ноем. 10:57 Друго  ·  Штип

Stalki za site vidovi na zvucnici

1 200 МКД

22 септ. 02:35 Друго  ·  Велес

Prodavam

80 ЕУР

10 септ. 05:02 Друго  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Chasovi po solfez

10 септ. 05:02 Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Chasovi po solfez


Продажба на нови и половни музички инструменти - Пазар3 огласи


Се продаваат нови и половни музички инструменти и аудио опрема: пиано, звучници, студиски монитори, далечински микрофон, појачало, сталки за музички инструменти, и многу друго. Одберете од широката понуда на музички инструменти на Пазар3.мк. Огласи со слика и детален опис на производот што се продава. Се продава музичка опрема и музички инструменти за музички училишта, домашна употреба, дискотеки, музички студиа и слично.Доколку пак имате некаков музички инструмент кој сакате да го продадете, регистрирајте оглас на Пазар3 во категоријата "Музички инструменти и Опрема".


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации