Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Sport dhe rekreacion

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.


Sot 10:18 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Connect  ·  Drug model  ·  Manastir

Велосипед

100 EUR

Sot 09:42 Instrumente dhe Pajisje muzikore  ·  Tupana dhe Shkopinj  ·  Kumanovë

PEARL DECADE MAPLE

1 300 EUR

Sot 09:18 Kafshë shtëpiake  ·  Shpendë  ·  Shkup  ·  Saraj

prodavam 2 tigrici

2 000 MKD

Dje 19:09 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Francuska pudlica “toy”

600 EUR

Dje 15:53 Artikuj për koleksion  ·  Kumanovë

Ѕидни часовници

150 EUR

Dje 15:32 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Друга марка  ·   ·  Shkup

Женски точак

8 000 MKD

Dje 15:31 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Itnoo se prodava Nevestinski Fustan

250 EUR

Dje 15:28 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Shkup  ·  Aerodrom

se prodavaat West Highland White Terrier

Dje 15:28 Instrumente dhe Pajisje muzikore  ·  Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre  ·  Korg  ·   ·  Shkup  ·  Çair

Korg pa 80

400 EUR

Dje 14:51 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Maлтезер

250 EUR

Dje 13:17 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Shkup  ·  Butel

Одело

3 000 MKD

Dje 12:51 Kafshë shtëpiake  ·  Mace  ·  Shkup

Scottish Straight, British Short Hair Kittens

300 EUR Намалена цена

Dje 12:02 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Друга марка  ·   ·  Shkup  ·  Aerodrom

ВЕЛОСИПЕД

6 000 MKD

Dje 11:59 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Sprint  ·   ·  Shkup  ·  Karposh

ЖЕНСКИ ВЕЛОСИПЕД

6 000 MKD

Dje 11:20 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Patiki Addidas

3 500 MKD

Dje 02:55 Artikuj për koleksion  ·  Prilep

Etno racno tkaeni volneni kilimi

300 EUR

20 Pri 21:27 Shitore Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Shkup

SE PRODAVA NOV TRANSPORTER ZA KUCE BROJ 6

4 500 MKD

20 Pri 21:07 Kafshë shtëpiake  ·  Mace  ·  Shkup

PRVOKLASNI SIJAMSKI MAČINJA

20 Pri 19:16 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Се продава

20 Pri 16:48 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Shkup

Se prodavaat original Tommy Hilfiger zhenski patiki

50 MKD

20 Pri 15:02 Orë dhe Aksesorë  ·  Për meshkuj  ·  Shkup

Se prodava nov ne koristen casovnik PIERRE CARDIN

4 500 MKD

20 Pri 14:31 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Shkup

Prodavam kutrinja Boston terrier

1 MKD

20 Pri 10:08 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shtip

Велосипед

5 500 MKD

20 Pri 09:48 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Друга марка  ·   ·  Shkup

Точак

8 000 MKD

20 Pri 08:40 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Fitnes/Ushtrime  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Fitness tegovi 20kg hromirani sipki

20 Pri 08:25 Libra dhe Revista  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Otkup na knigi

20 Pri 01:25 Turizëm dhe Evente  ·  Ohër

Se izdavaat sobi i apartmani

19 Pri 21:45 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Velosiped mashki

50 EUR Намалена цена

19 Pri 19:36 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Shtip

Женски германски шпиц ����

200 EUR

19 Pri 15:51
Линк
Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

Bianchi Impulso

1 150 EUR

19 Pri 13:31 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Друга марка  ·  Polar Mirage  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Velosiped detski

5 000 MKD

19 Pri 13:02 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Të tjera  ·  Shkup  ·  Karposh

TRAMBOLINA

100 EUR

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione