Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за купување на спортска опрема и се останато!

Оваа категорија е идеална за купување на спортска опрема но и на буквално се што и да посакате, почнувајќи од купување на книги на старо, кежуал машки часовници, женски часовници, домашни миленици, патики, облека, спортски часовници, нови и половни велосипеди, тегови за вежбање, домашни справи за вежбање, опрема за вежбање, и се останато по најдобри цени на пазарот!


Ваше е само да одлучите дали исклучиво сте заинтересирани за купување на спортска опрема во вид на облека, реквизити како тегови за вежбање, домашни справи за вежбање, музички инструменти или пак на домашни миленици како што се мачки, кучиња, аквариумски риби, птици и тн, а останатото е исклучиво само наша работа!

03 јул. 19:21
Линк
Домашни Миленичиња  ·  Кучиња  ·  Радовиш

Sarplaninec kucinja - maski

300 ЕУР


Денес 20:54 Домашни Миленичиња  ·  Кучиња  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Germanski ovcari

Денес 11:21 Домашни Миленичиња  ·  Кучиња  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Beagle kucenca

300 ЕУР

Денес 09:03 Туризам и Настани  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Suitcase - Great Condition

2 100 МКД

Денес 08:14 Часовници и Асесери  ·  Унисекс  ·  Скопjе  ·  Центар

Original parfemi

1 000 МКД Намалена цена

Вчера 23:36 Облека/Обувки  ·  Машки  ·  Куманово

Rroba per sineti

50 ЕУР

Вчера 15:14 Домашни Миленичиња  ·  Кучиња  ·  Скопjе  ·  Карпош

Toy Poodle Black & Black Phantom

600 ЕУР

Вчера 14:54 Домашни Миленичиња  ·  Мачки  ·  Струмица

British longhair

350 ЕУР

Вчера 12:54 Домашни Миленичиња  ·  Кучиња  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Бишон

Вчера 12:05 Домашни Миленичиња  ·  Мачки  ·  Скопjе  ·  Карпош

Scotish Fold macka

300 ЕУР Намалена цена

Вчера 11:35 Домашни Миленичиња  ·  Кучиња  ·  Скопjе  ·  Центар

BICHON FRISE

1 ЕУР Намалена цена

Вчера 11:35 Облека/Обувки  ·  Женски  ·  Скопjе  ·  Центар

венчаница

400 ЕУР

13 јул. 19:28 Домашни Миленичиња  ·  Кучиња  ·  Охрид

Lagotto Romagnolo kucenca

1 ЕУР

13 јул. 15:20 Часовници и Асесери  ·  Машки  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Samsung Galaxy Watch 5 Pro

9 000 МКД

13 јул. 14:59 Домашни Миленичиња  ·  Кучиња  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Americka akita

13 јул. 09:31 Облека/Обувки  ·  Женски  ·  Куманово

Fustan

200 ЕУР

12 јул. 18:40 Облека/Обувки  ·  Машки  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Levi's White High Top patiki 45 golemina

1 500 МКД

Зошто Пазар3 е вистинскиот избор за купување на спортска опрема и реквизити?


Постојат илјадници причини зошто треба да го одберете Пазар3 како место за купување на спортска опрема, но и на се останато, почнувајќи од живеалишта, возила, автомобили, па се до препарати за дом и семејство, но, сепак, ние се одлучивме да Ви ги понудиме само оние за кои што сметаме дека ќе Ви бидат најмногу од корист.


Фантастична понуда - бидете сигурни дека нема да помине никогаш долго пред да го извршите посакуваното купување на спортска опрема - облека, патики, тренерки, спортски часовници, тегови за вежбање, домашни справи за вежбање, опрема за вежбање, или пак на домашни миленици, музички инструменти, велосипеди, односно што и да посакате!


Единственото нешто што ве одвојува од инстантното купување на спортска опрема е само еден и единствен оглас, а доколку сеуште се двоумите, тогаш направете го вистинскиот чекор и уверете се во ова што Ви го говориме!


Неверојатна посетеност - една од најголемите гаранции за ефикасноста на вашите огласи на Пазар3 е тоа што преку 70 000 дневни посетители, продавници и продавачи би можеле да ги прочитаат вашите огласи за купување на спортска опрема, а во истовреме, и да Ве контактираат во истиот момент!


Респектабилен сајт - Пазар3 е најпознатото онлајн, огласувачко но и купопродажно место во Македонија, кое е одлично за купување на спортска опрема, но и на што и да посакате, а тоа го знаете и веќе самите, со оглед на фактот што во моментов го читате ова.Препораки за објавување и пребарување на огласи


Иако објавувањето и пребарувањето на огласи е прилично лесен и едноставен процес, кој што се одвива со само еден клик, сепак, постојат одредени работи кои што треба да ги практикувате доколку сакате пребарувањето на огласи да Ви ги прикаже одлични резултати, а огласите да Ви гарантираат купување на спортска опрема.


Па така, на пример, при објавување на огласи, потребно е да внимавате на уредувањето на огласите и на правилата за огласување бидејќи тие се клучни за да имате успешно купување на спортска опрема и на се што сакате да купите.


Затоа, започнете со јасни и кратки наслови, во главниот дел наведете повеќе информации околу вашата потреба, односно за што точно станува збор, а во завршниот дел, наведете го вашиот телефонски број за контакт.


Од друга страна, при пребарување на огласи, користете го полето за пребарување, а во него внесете клучни зборови кои ја отсликуваат вашата потреба, таа може да биде купување на "спортска опрема", "велосипеди", "тегови" и сл.


Oткако ќе го сторите тоа, на вам ќе Ви бидат прикажани огласи кои целосно ги исполнуваат вашите критериуми.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации