Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за купување на спортска опрема и се останато!

Оваа категорија е идеална за купување на спортска опрема но и на буквално се што и да посакате, почнувајќи од купување на книги на старо, кежуал машки часовници, женски часовници, домашни миленици, патики, облека, спортски часовници, нови и половни велосипеди, тегови за вежбање, домашни справи за вежбање, опрема за вежбање, и се останато по најдобри цени на пазарот!


Ваше е само да одлучите дали исклучиво сте заинтересирани за купување на спортска опрема во вид на облека, реквизити како тегови за вежбање, домашни справи за вежбање, музички инструменти или пак на домашни миленици како што се мачки, кучиња, аквариумски риби, птици и тн, а останатото е исклучиво само наша работа!

21 мај 18:46
Линк
Музички инструменти и опрема  ·  Друго  ·  Куманово

Presonus Studio 1824c звучна карта

23 000 МКД

16 мај 21:53
Линк
Колекционерски предмети  ·  Скопjе  ·  Скопје

Rimski mozaici / Римски мозаици

1 МКД


Вчера 18:24 Домашни Миленичиња  ·  Кучиња  ·  Скопjе  ·  Бутел

Labradori malecki preubavi 077895688

3 000 МКД

Вчера 08:44 Домашни Миленичиња  ·  Мачки  ·  Велес

Sijamsko mace

Вчера 08:15 Домашни Миленичиња  ·  Кучиња  ·  Прилеп

Americka akita 4m zensko 150eur

150 ЕУР

Вчера 00:42 Облека/Обувки  ·  Женски  ·  Тетово

Komplete

700 МКД

23 мај 23:01 Домашни Миленичиња  ·  Мачки  ·  Скопjе  ·  Скопје

se bara zenka za parenje

23 мај 18:04 Домашни Миленичиња  ·  Мачки  ·  Прилеп

British shorthair

23 мај 13:30
Линк
Туризам и Настани  ·  Битола

Rammstein Belgrade Tickets 24.May.2024

80 ЕУР Намалена цена

23 мај 12:52 Облека/Обувки  ·  Женски  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Vencanica

350 ЕУР

23 мај 11:22 Домашни Миленичиња  ·  Кучиња  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Машки померани

600 ЕУР

12 мај 10:02 Часовници и Асесери  ·  Женски  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Zenski casovnik Rosefield

7 000 МКД

22 мај 23:29 Домашни Миленичиња  ·  Кучиња  ·  Скопjе  ·  Аеродром

American stafford terrier kucenca

300 ЕУР Намалена цена

22 мај 21:07 Домашни Миленичиња  ·  Кучиња  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Bichon

22 мај 20:36 Домашни Миленичиња  ·  Кучиња  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

ПОДАРУВАМ КУЧЕНЦЕ

22 мај 20:06 Домашни Миленичиња  ·  Кучиња  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Kucenca

200 ЕУР

21 мај 21:41 Часовници и Асесери  ·  Машки  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

G-Shock GBD-100SM-4A1

114 ЕУР Намалена цена

21 мај 21:40 Часовници и Асесери  ·  Машки  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Seiko 5

100 ЕУР Намалена цена

Зошто Пазар3 е вистинскиот избор за купување на спортска опрема и реквизити?


Постојат илјадници причини зошто треба да го одберете Пазар3 како место за купување на спортска опрема, но и на се останато, почнувајќи од живеалишта, возила, автомобили, па се до препарати за дом и семејство, но, сепак, ние се одлучивме да Ви ги понудиме само оние за кои што сметаме дека ќе Ви бидат најмногу од корист.


Фантастична понуда - бидете сигурни дека нема да помине никогаш долго пред да го извршите посакуваното купување на спортска опрема - облека, патики, тренерки, спортски часовници, тегови за вежбање, домашни справи за вежбање, опрема за вежбање, или пак на домашни миленици, музички инструменти, велосипеди, односно што и да посакате!


Единственото нешто што ве одвојува од инстантното купување на спортска опрема е само еден и единствен оглас, а доколку сеуште се двоумите, тогаш направете го вистинскиот чекор и уверете се во ова што Ви го говориме!


Неверојатна посетеност - една од најголемите гаранции за ефикасноста на вашите огласи на Пазар3 е тоа што преку 70 000 дневни посетители, продавници и продавачи би можеле да ги прочитаат вашите огласи за купување на спортска опрема, а во истовреме, и да Ве контактираат во истиот момент!


Респектабилен сајт - Пазар3 е најпознатото онлајн, огласувачко но и купопродажно место во Македонија, кое е одлично за купување на спортска опрема, но и на што и да посакате, а тоа го знаете и веќе самите, со оглед на фактот што во моментов го читате ова.Препораки за објавување и пребарување на огласи


Иако објавувањето и пребарувањето на огласи е прилично лесен и едноставен процес, кој што се одвива со само еден клик, сепак, постојат одредени работи кои што треба да ги практикувате доколку сакате пребарувањето на огласи да Ви ги прикаже одлични резултати, а огласите да Ви гарантираат купување на спортска опрема.


Па така, на пример, при објавување на огласи, потребно е да внимавате на уредувањето на огласите и на правилата за огласување бидејќи тие се клучни за да имате успешно купување на спортска опрема и на се што сакате да купите.


Затоа, започнете со јасни и кратки наслови, во главниот дел наведете повеќе информации околу вашата потреба, односно за што точно станува збор, а во завршниот дел, наведете го вашиот телефонски број за контакт.


Од друга страна, при пребарување на огласи, користете го полето за пребарување, а во него внесете клучни зборови кои ја отсликуваат вашата потреба, таа може да биде купување на "спортска опрема", "велосипеди", "тегови" и сл.


Oткако ќе го сторите тоа, на вам ќе Ви бидат прикажани огласи кои целосно ги исполнуваат вашите критериуми.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации