Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Sport dhe rekreacion | Orë dhe Aksesorë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Orë dhe Aksesorë , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Orë dhe Aksesorë | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.


Dje 11:06 Për femra  ·  Kërçovë

Zenski Fossil časovnik

5 000 MKD

10 Pri 00:27 Për femra  ·  Ohër

Bizuterija 4 za 200 den

200 MKD

08 Pri 14:25 Për femra  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Женски часовник Parfois

1 500 MKD

07 Pri 13:24 Për femra  ·  Shkup  ·  Karposh

Michael Kors zenski casovnik

7 500 MKD

26 Mar 13:42 Për femra  ·  Prilep

Ted Baker - очила за сонце

5 000 MKD

14 Mar 02:50 Për femra  ·  Shkup  ·  Karposh

Очила за сонце GUESS

3 000 MKD

13 Mar 18:06 Për femra  ·  Shkup  ·  Karposh

Наочари за сонце GUESS

3 000 MKD

18 Shk 22:54 Për femra  ·  Shkup  ·  Karposh

Квалитетна перика

1 500 MKD

05 Shk 11:45 Për femra  ·  Shkup  ·  Centar

Michael Kors rose gold set novo

120 EUR Price Reduced

22 Jan 13:06 Për femra  ·  Shkup

Naocari za sonce GUESS

2 500 MKD

17 Jan 11:41 Për femra  ·  Shkup  ·  Karposh

Novi neotpakovani parfemi

700 MKD

09 Jan 13:59 Për femra  ·  Shkup  ·  Centar

Nov Liu Jo zenski ranec/tasna

65 EUR

07 Jan 18:20 Për femra  ·  Shkup  ·  Centar

Tissot zenski casovnik

100 EUR

05 Jan 11:21 Për femra  ·  Shtip

GARMIS S6 PRO

18 500 MKD

27 Dhj 19:20 Për femra  ·  Shkup

Prodavam obetki

26 Dhj 16:10 Për femra  ·  Shkup  ·  Karposh

Adidas naocari za sonce

2 000 MKD

19 Dhj 09:46 Për femra  ·  Shkup  ·  Centar

Se prodava racno pletena tasna

1 500 MKD

03 Dhj 15:10 Për femra  ·  Shkup  ·  Karposh

Се продава женски часовник

8 888 MKD

26 Nën 22:40 Për femra  ·  Shkup  ·  Karposh

BRAHMIN elegantna nova tasna od USA

220 EUR

13 Nën 18:48 Për femra  ·  Shkup  ·  Centar

PULSAR by SEIKO JAPAN

3 000 MKD

30 Tet 17:44 Për femra  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Перики

1 000 MKD

23 Tet 20:45 Për femra  ·  Shtip

bulova tissot kako novi

359 549 EUR

22 Tet 19:18 Për femra  ·  Gostivar

Rado casovnik

400 EUR Price Reduced

22 Tet 12:39 Për femra  ·  Shkup  ·  Centar

Michael Kors tasna

13 000 MKD

22 Sht 01:21 Për femra  ·  Shkup  ·  Karposh

Apple watch series7 41 mm

17 000 MKD

19 Sht 14:49 Për femra  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Nova Mona canta

3 500 MKD

19 Sht 13:02 Për femra  ·  Kumanovë

Casovnik

2 000 MKD

31 Gush 18:08 Për femra  ·  Shkup  ·  Çair

michael kors casovnik

150 EUR Price Reduced

22 Gush 13:49 Për femra  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Smart casovnik Samsung Galaxy A2

5 000 MKD

21 Gush 16:22 Për femra  ·  Veles

Se prodava

80 EUR

18 Gush 21:56 Për femra  ·  Veles

Se prodava

90 EUR

04 Gush 23:23 Për femra  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Naocari

4 000 MKD

28 Korr 11:52 Për femra  ·  Shtip

Fossil casovnici

10 Qer 05:49 Për femra  ·  Shkup  ·  Karposh

Nova perika

170 EUR

13 Maj 00:37 Për femra  ·  Shtip

Oris Aquis Date 39.5mm Leather Strap

500 EUR

02 Maj 12:38 Për femra  ·  Shkup  ·  Karposh

Garmin Venu

200 EUR

19 Pri 13:05 Për femra  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Zenska tasna

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Orë dhe Aksesorë në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Orë dhe Aksesorë | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione