Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Sport dhe rekreacion | Orë dhe Aksesorë

Për meshkuj , 1011
Unisex , 662
Për femra , 432

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Orë dhe Aksesorë , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Orë dhe Aksesorë | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

23 Shk 23:17 Për meshkuj  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Nov Daniel Klein saat vo odlichna sostojba!

10 000 MKD

23 Shk 12:30 Për meshkuj  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Breitling E79362 aerospace

85 000 MKD Намалена цена

23 Shk 09:39 Unisex  ·  Shkup  ·  Centar

Najdobrite casovnici od poznatite marki, top ceni!

21 Shk 23:59 Për meshkuj  ·  Shkup

Samsung Galaxy Watch 5 Saphire (sin) 44mm

8 000 MKD

20 Shk 13:26 Për meshkuj  ·  Shkup  ·  Centar

TISSOT PRC 200 AUTOMATIC CHRONOGRAPH

29 000 MKD

18 Shk 22:54 Për femra  ·  Shkup  ·  Karposh

Квалитетна перика

1 500 MKD

18 Shk 00:16 Për meshkuj  ·  Shkup  ·  Centar

GARMIN FENIX 7 Silver Graphite, kompletno nov, neotvoren

33 000 MKD

16 Shk 22:13 Për meshkuj  ·  Shkup  ·  Centar

Samsung Galaxy Watch 5 Pro

10 500 MKD

12 Shk 08:30 Shitore Për meshkuj  ·  Shkup

Samsung Galaxy Watch i Galaxy Watch 3

06 Shk 19:10 Për femra  ·  Shkup  ·  Ilinden

DukiDaso zenski novcanik / neseser / paricnik

500 MKD

05 Shk 11:45 Për femra  ·  Shkup  ·  Centar

Michael Kors rose gold set novo

120 EUR Намалена цена

04 Shk 23:13 Unisex  ·  Tetovë

Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47mm Black

15 000 MKD

01 Shk 14:37 Për femra  ·  Shkup  ·  Centar

Harly-Davidson women's Crystal rose gold

180 EUR Намалена цена

31 Jan 13:05 Për meshkuj  ·  Manastir

Se prodava gajnc nov sat

2 500 MKD

31 Jan 10:27 Unisex  ·  Shkup  ·  Centar

Samsung Galaxu Watch 6 LTE 40mm Gold

300 EUR

30 Jan 14:12 Për meshkuj  ·  Manastir

Se prodava gajnc nov sat

2 500 MKD

28 Jan 16:38 Unisex  ·  Shkup  ·  Centar

Se prodava Samsung galaxy watch 6

250 EUR

27 Jan 09:30 Unisex  ·  Shkup  ·  Karposh

Apple smart watch serija 4, 44mm

10 500 MKD Намалена цена

27 Jan 09:30 Unisex  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Apple Watch 8

330 EUR

25 Jan 17:04 Për meshkuj  ·  Shkup  ·  Karposh

Breitling endurance pro - kopija

6 000 MKD

22 Jan 21:40 Për meshkuj  ·  Kumanovë

Novi, nekoristeni LEE COOPER maski i zenski casovnici

3 000 MKD

22 Jan 13:06 Për femra  ·  Shkup

Naocari za sonce GUESS

2 500 MKD

21 Jan 18:41 Për meshkuj  ·  Ohër

Се продава smart watch Garmin Enduro 2

47 000 MKD Намалена цена

21 Jan 18:39 Unisex  ·  Shkup  ·  Centar

Nov Samsung Galaxy Watch4 Classic 42mm

7 500 MKD Намалена цена

19 Jan 11:51 Unisex  ·  Tetovë

Originalni klasicni casovnici

500 EUR

18 Jan 23:37 Unisex  ·  Manastir

Apple Watch 8 45mm Midnight

300 EUR

18 Jan 09:50 Unisex  ·  Shkup  ·  Karposh

Emporio Armani часовник во две бои

150 EUR

18 Jan 05:03 Për meshkuj  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Casio CasiOak GM-B2100

300 EUR

17 Jan 11:41 Për femra  ·  Shkup  ·  Karposh

Novi neotpakovani parfemi

700 MKD

16 Jan 13:05 Për meshkuj  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

G-Shock GBD-100SM-4A1

150 EUR

16 Jan 13:04 Për meshkuj  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Seiko 5

130 EUR Намалена цена

16 Jan 10:00 Për meshkuj  ·  Ohër

Maski casovnik Pulse Solar

179 EUR

15 Jan 22:48 Unisex  ·  Strugë

Original Rayban Naocari

7 900 MKD

11 Jan 23:09 Unisex  ·  Gjevgjeli

Samsung watch 4

5 500 MKD

09 Jan 13:59 Për femra  ·  Shkup  ·  Centar

Nov Liu Jo zenski ranec/tasna

65 EUR

08 Jan 19:35 Për meshkuj  ·  Shkup  ·  Centar

MASERATI POTENZA

11 500 MKD

07 Jan 18:20 Për femra  ·  Shkup  ·  Centar

Tissot zenski casovnik

100 EUR

05 Jan 20:04 Për meshkuj  ·  Manastir

Michael Kors Silver Hunger Stop 100 mk8314

9 000 MKD Намалена цена

05 Jan 11:21 Për femra  ·  Shtip

GARMIS S6 PRO

18 500 MKD

04 Jan 22:55 Për meshkuj  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Парфем Versace Blue Jeans EDT (eau de toilette) 75ML

1 600 MKD

04 Jan 23:02 Për meshkuj  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Парфем Versace Blue Jeans EDT (eau de toilette) 75ML

1 500 MKD

03 Jan 19:09 Unisex  ·  Shkup  ·  Aerodrom

KVALITETNI CADORI

1 200 MKD

02 Jan 22:00 Për meshkuj  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Prodavam G-SHOCK GA-700

5 000 MKD

29 Dhj 02:21 Për meshkuj  ·  Strumicë

Na prodazba razni novi maski casovnici..

27 Dhj 19:20 Për femra  ·  Shkup

Prodavam obetki

27 Dhj 07:17 Unisex  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Apple Watch Ultra

38 000 MKD Намалена цена

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Orë dhe Aksesorë në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Orë dhe Aksesorë | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione