Македонски | Shqip | English |

Продажба на нови и половни машки часовници и аксесоари од различни брендови

Во оваа категорија на Пазар3 се активни огласите за продажба на нови и половни машки часовници, очила, и други аксесоари, од различни брендови. Се продаваат часовници Casio, Esprit, Fossil, Hublot; наочари Prada, Persol, Ray Ban; паричници, и други машки аксесоари.

25 јул. 00:38 , ,

Prodavam casovnik

8 000 МКД

03 јул. 18:16 , ,

casio G-SHOCK

18 000 МКД

29 апр. 14:50 , ,

Persol 714

8 000 МКД

Продажба на машки часовници - Пазар3 огласи

Огласи за продажба на нови или половни машки часовници од најпознатите светски брендови. Часовникот претставува уникатен и безвременски моден додаток, кој е одличен подарок за Вас или Вашите најблиски. На Пазар3 има голем избор на нови и половни часовници по најдобри цени.

 

Машки часовници за секаква пригода ќе најдете на Пазар3! Се продаваат елегантни или спортски машки часовници од брендовите Casio, Armani, Rolex, Fossil, Garmin, G-Shock, Apple Watch, Esprit и други.

 

Продажба на машки наочари и аксесоари - Пазар3 огласи

Во оваа категорија на Пазар3.мк ќе сретнете и огласи за продажба на машки очила за сонце, очила со диоптер, поларизирани наочари, очила за заштита од компјутер итн. Се продаваат нови и половни наочари од добро познатите светски брендови како што се: Persol, Gucci, Ray Ban, Prada, Versace, Oakley, Emporio Armani, и други.

 

Покрај машки часовници и очила, се продаваат и машки паричници, запалки, каиши, и други аксесоари.

Кон почеток