Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на нови и половни машки часовници и аксесоари од различни брендови


Во оваа категорија на Пазар3 се активни огласите за продажба на нови и половни машки часовници, очила, и други аксесоари, од различни брендови. Се продаваат часовници Casio, Esprit, Fossil, Hublot; наочари Prada, Persol, Ray Ban; паричници, и други машки аксесоари.Вчера 13:58 Машки  ·  Скопjе  ·  Бутел

Apple Watch 8 - 45mm

310 ЕУР

23 фев. 12:30 Машки  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Breitling E79362 aerospace

85 000 МКД Price Reduced

21 фев. 23:59 Машки  ·  Скопjе  ·  Скопје

Samsung Galaxy Watch 5 Saphire (sin) 44mm

8 000 МКД

20 фев. 13:26 Машки  ·  Скопjе  ·  Центар

TISSOT PRC 200 AUTOMATIC CHRONOGRAPH

29 000 МКД

16 фев. 22:13 Машки  ·  Скопjе  ·  Центар

Samsung Galaxy Watch 5 Pro

10 500 МКД

31 јан. 13:05 Машки  ·  Битола

Se prodava gajnc nov sat

2 500 МКД

30 јан. 14:12 Машки  ·  Битола

Se prodava gajnc nov sat

2 500 МКД

25 јан. 17:04 Машки  ·  Скопjе  ·  Карпош

Breitling endurance pro - kopija

6 000 МКД

18 јан. 05:03 Машки  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Casio CasiOak GM-B2100

300 ЕУР

16 јан. 13:05 Машки  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

G-Shock GBD-100SM-4A1

150 ЕУР

16 јан. 13:04 Машки  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Seiko 5

130 ЕУР Price Reduced

16 јан. 10:00 Машки  ·  Охрид

Maski casovnik Pulse Solar

179 ЕУР

08 јан. 19:35 Машки  ·  Скопjе  ·  Центар

MASERATI POTENZA

11 500 МКД

05 јан. 20:04 Машки  ·  Битола

Michael Kors Silver Hunger Stop 100 mk8314

9 000 МКД Price Reduced

02 јан. 22:00 Машки  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Prodavam G-SHOCK GA-700

5 000 МКД

22 дек. 13:45 Машки  ·  Скопjе  ·  Центар

Casovnik Zeppelin 7196-2 NOV!

9 800 МКД

17 дек. 22:49 Машки  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Samsung Gear S3 Frontier

9 000 МКД

17 дек. 22:37 Машки  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Galaxy Watch 5

12 000 МКД

16 дек. 09:01 Машки  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Ѕиден часовник

13 дек. 09:22 Машки  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Guess GU 00056 02B matte black

5 400 МКД Price Reduced

10 дек. 15:41 Машки  ·  Скопjе  ·  Карпош

SUUNTO AMBIT 3 SPORT

4 800 МКД

04 дек. 15:30 Машки  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

SAMSONITE Openroad (Nova)

4 500 МКД

03 дек. 11:19 Машки  ·  Кочани

Ekstra socuvani brendirani casovnici

1 ЕУР

17 ноем. 12:39 Машки  ·  Скопjе  ·  Чучер Сандево

Продавам Tissot automatic

18 000 МКД

10 ноем. 20:51 Машки  ·  Скопjе  ·  Центар

Cisto nov, ne koristen Tissot PR 100

300 ЕУР

07 ноем. 22:42 Машки  ·  Скопjе  ·  Центар

TISSOT TRADITION POWERMATIC 80 OPEN HEART

450 ЕУР

07 ноем. 21:05 Машки  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

venu 2 plus

20 000 МКД

04 ноем. 16:38 Машки  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Used watches; in decent condition

3 500 МКД

25 окт. 10:18 Машки  ·  Скопjе  ·  Скопје

Omega automatik

500 ЕУР

16 окт. 12:12 Машки  ·  Скопjе  ·  Карпош

Prodavam nov maski casovnik POLICE

2 000 МКД

08 окт. 11:54 Машки  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Maski Parfem Boss Elixir Orginal

4 500 МКД

06 окт. 20:35 Машки  ·  Скопjе  ·  Карпош

SEIKO AUTOMATIC custom made

8 500 МКД

06 окт. 15:13 Машки  ·  Македонски Брод

Rolex

1 800 МКД


Продажба на машки часовници - Пазар3 огласи


Огласи за продажба на нови или половни машки часовници од најпознатите светски брендови. Часовникот претставува уникатен и безвременски моден додаток, кој е одличен подарок за Вас или Вашите најблиски. На Пазар3 има голем избор на нови и половни часовници по најдобри цени.Машки часовници за секаква пригода ќе најдете на Пазар3! Се продаваат елегантни или спортски машки часовници од брендовите Casio, Armani, Rolex, Fossil, Garmin, G-Shock, Apple Watch, Esprit и други.Продажба на машки наочари и аксесоари - Пазар3 огласи


Во оваа категорија на Пазар3.мк ќе сретнете и огласи за продажба на машки очила за сонце, очила со диоптер, поларизирани наочари, очила за заштита од компјутер итн. Се продаваат нови и половни наочари од добро познатите светски брендови како што се: Persol, Gucci, Ray Ban, Prada, Versace, Oakley, Emporio Armani, и други.Покрај машки часовници и очила, се продаваат и машки паричници, запалки, каиши, и други аксесоари.


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации