Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Sport dhe rekreacion | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

10 Shk 15:52
Линк
Fitnes/Ushtrime  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Се продаваат дрвени степери

600 MKD

18 Shk 15:37
Линк
Biçikleta  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Çair

Se prodava velosiped Racer Road Bike

500 EUR

22 Shk 10:16
Линк
Të tjera  ·  Shkup  ·  Centar

Rollshape - Bodyshape - Vacu Activ

3 000 EUR


Dje 14:04 Shitore Biçikleta  ·  Cube  ·  Acid  ·  Ohër

Prodavam CUBE 2022 29ka

690 EUR

Dje 12:33 Biçikleta  ·  Trek  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Продавам велосипед за градско возење

8 000 MKD

Dje 12:10 Fitnes/Ushtrime  ·  Shkup

Veslanje CONCEPT2 DYNAMIC ROWING MACHINE

25 000 MKD

Dje 08:53 Biçikleta  ·  Trek  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

Trek FX3

40 500 MKD

Dje 01:12 Fitnes/Ushtrime  ·  Manastir

Se prodava Orbitrek

9 000 MKD

22 Shk 16:07 Biçikleta  ·  Max  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Трицикл нов велосипед

29 000 MKD

22 Shk 15:32 Sport dimëror/ujor  ·  Shkup  ·  Karposh

Се продаваат скии

150 100 120 EUR

22 Shk 10:44 Shitore Sport dimëror/ujor  ·  Shkup

Novi konduri za bord

8 000 MKD

22 Shk 10:16
Линк
Të tjera  ·  Shkup  ·  Centar

Rollshape - Bodyshape - Vacu Activ

3 000 EUR

22 Shk 10:09 Shitore Fitnes/Ushtrime  ·  Shkup

Bidifit promocija elektricna lenta do 120kg

23 990 MKD

21 Shk 17:04 Fitnes/Ushtrime  ·  Shkup

Продавам тајмер за спортска сала (Crosfit timer

16 000 MKD

21 Shk 08:41 Biçikleta  ·  Cube  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Се продава велосипед Cube

790 EUR

20 Shk 21:57 Sport dimëror/ujor  ·  Shkup  ·  Karposh

Rossignol Hero Titanal 157cm R11 skii/ skii

15 500 MKD

20 Shk 14:19 Shitore Biçikleta  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

Velosiped Elektricen Elektricni velosipedi

750 EUR Намалена цена

20 Shk 13:12 Sport me top  ·  Ohër

ПИНГ ПОНГ МАСА

14 500 MKD

20 Shk 13:07 Biçikleta  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Детско седиште за велосипед

2 300 MKD

20 Shk 12:40
Линк
Fitnes/Ushtrime  ·  Shkup  ·  Çair

Orbitrek

6 000 MKD

20 Shk 10:32 Biçikleta  ·  Max  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Продавам детски велисипед

3 500 MKD

19 Shk 23:59 Fitnes/Ushtrime  ·  Shkup  ·  Çair

Orbitrek

4 000 MKD

19 Shk 15:41 Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari  ·  Prilep

Се продава ловечка пушка

17 000 MKD

19 Shk 12:27 Biçikleta  ·  Max  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Се продава велосипед МАКС ГМХ 20

4 000 MKD

19 Shk 10:34 Biçikleta  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

PERUZZO PURE INSTINCT TOWBALL 3 ЗА 3 ВЕЛОСИПЕДИ

15 000 MKD Намалена цена

18 Shk 22:58 Biçikleta  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Butel

Elektricen Velosiped

50 000 MKD

18 Shk 16:45 Biçikleta  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Detski zenski velsosiped

2 000 MKD

18 Shk 15:37
Линк
Biçikleta  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Çair

Se prodava velosiped Racer Road Bike

500 EUR

17 Shk 02:23 Sport dimëror/ujor  ·  Shkup  ·  Karposh

Snowboard so vezovi

6 000 MKD

17 Shk 02:23 Biçikleta  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup

Elektricen Velosiped E-bike KTM Blitz City Project Egston 28

350 EUR

16 Shk 14:01 Biçikleta  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

Се продава POLISPORT BALANCE BIKE (Gur Gur)

2 200 MKD Намалена цена

15 Shk 17:27 Biçikleta  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Çair

Se prodava tocak Racer Road Bike

500 EUR

15 Shk 08:01 Fitnes/Ushtrime  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Продавам орбитрејк

7 500 MKD

14 Shk 08:46 Biçikleta  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

Elite тренажер

12 000 MKD

13 Shk 22:41 Shitore Biçikleta  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Tocak Holandski Road'

150 EUR

13 Shk 18:58
Линк
Biçikleta  ·  Max  ·  City  ·  Shkup  ·  Petrovec

Velosiped

3 000 MKD

13 Shk 16:59 Sport dimëror/ujor  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Salomon 24 Hours Max + M XT10 178cm

13 500 MKD

13 Shk 14:50 Sport dimëror/ujor  ·  Tetovë

Bord

2 000 MKD

13 Shk 07:18 Shitore Fitnes/Ushtrime  ·  Shkup

TECHNOGYM, LIFE FITNESS, MATRIX FITNESS OPREMA ZA TERETANI

12 Shk 13:46 Fitnes/Ushtrime  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Traka za trcanje

18 000 MKD

11 Shk 15:06 Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari  ·  Shtip

Lovna puska Zastava M75 16ga

250 EUR

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione