Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на опрема за фитнес и вежбање


Доколку Ви е потребна фитнес опрема за Ваша лична употреба, домашна теретана или за професионална употреба за фитнес центри, посетете ја оваа категорија на Пазар3.мк каде е претставена најголемата понуда на фитнес справи и опрема за вежбање.
20 фев. 12:40
Link:
Фитнес/Вежбање  ·  Скопjе  ·  Чаир

Orbitrek

6 000 МКД

19 фев. 23:59 Фитнес/Вежбање  ·  Скопjе  ·  Чаир

Orbitrek

4 000 МКД

12 фев. 13:46 Фитнес/Вежбање  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Traka za trcanje

18 000 МКД

06 фев. 15:44 Фитнес/Вежбање  ·  Штип

Orbitrek

7 000 МКД

30 јан. 17:55 Фитнес/Вежбање  ·  Скопjе  ·  Карпош

Total gym

5 300 МКД

29 јан. 13:18 Фитнес/Вежбање  ·  Скопjе  ·  Карпош

Sportska obleka

50 МКД

27 јан. 09:36 Фитнес/Вежбање  ·  Велес

Sprava

200 ЕУР

23 јан. 23:27 Фитнес/Вежбање  ·  Скопjе  ·  Карпош

Spravi, klupi, squat.. teretana

280 ЕУР

23 јан. 20:15 Фитнес/Вежбање  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Orbitrek prodazhba

7 000 МКД

16 јан. 08:38 Фитнес/Вежбање  ·  Тетово

Profesionalna klupa za stomacni

4 500 МКД

11 јан. 23:39 Фитнес/Вежбање  ·  Скопjе  ·  Центар

Orbitrek

8 500 МКД

11 јан. 20:35 Фитнес/Вежбање  ·  Битола

Traka za trcanje ne koristena

19 000 МКД Price Reduced


Продажба на фитнес опрема - Пазар3 огласи


Во оваа категорија на Пазар3.мк се продава секаков вид на нова и користена фитнес опрема.Продавници за фитнес опрема - Пазар3 огласи


Голем број од специјализираните продавници за фитнес опрема, своите производи ги продаваат на Пазар3.мк. Такви продавници за опрема за вежбање се: BidiFit, Mastersport, Bodi Pro, Motionsport DOOEL, Alpe Sport и многу други. Траки за трчање, Orbitrek, тегови, степери, spin bike, магнетен велосипед, електрични ленти, и сл. се само дел од асортиманот на производи на продавниците за фитнес опрема на Пазар3.мк.Половна фитнес опрема - Пазар3 огласи


Направете одлична зделка, и набавете половна опрема за вежбање или половна професионална фитнес опрема по одлична цена! На Пазар3.мк често се огласува зачувана опрема за вежбање и справи од затворени фитнес центри по најповолни цени. Користени ленти за трчање, орбитрек, фитнес степер за дома или половни професионални степери, вратило за вежбање, тегови за вежбање, и многу друга разновидна опрема за вежбање.


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации