Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Sport dhe rekreacion | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

14 Pri 19:07 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Ohër

Ролери

1 800 MKD

08 Pri 17:38 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Malku korIsteni ROLERKI

1 000 MKD

08 Pri 17:27 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Malku korIsteni ROLERKI komplet

1 500 MKD

09 Mar 13:47 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Strumicë

Се продаваат ролерки

1 000 MKD

08 Mar 14:46 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Shkup  ·  Butel

JOEREX Rolerki broj 37-39

800 MKD Намалена цена

03 Mar 22:31 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Rolerki od Decathlon

2 000 MKD Намалена цена

14 Dhj 12:56 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Shkup  ·  Centar

skejtbord

2 800 MKD

12 Dhj 19:21 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Shkup  ·  Karposh

Zimski ekstremno topli čizmi

8 500 MKD

19 Tet 16:38 Shitore Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Shkup  ·  Centar

Rolsuli Skopje Makedonija

19 Tet 16:37 Shitore Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Shkup  ·  Centar

Roleri made in Italy

01 Tet 14:57 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Skateboard skoro nov

3 000 MKD

17 Sht 14:46 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Shkup  ·  Karposh

Prodavam rolerki

1 000 MKD

03 Sht 13:51 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Rolsui kozni zenski, ganc novi 39

4 900 MKD

27 Gush 20:31 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Shkup

PRODAVAM SKIROL ROCES

2 500 MKD

22 Gush 20:32 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Kumanovë

ROLERI —STORY NL

200 EUR

06 Gush 08:10 Shitore Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Rolsuli br.38 dva para novi

2 250 MKD Намалена цена

02 Gush 14:04 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Shkup  ·  Karposh

Rollerblade rolerki 43/44

2 500 MKD

24 Korr 21:42 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Skejtbord

2 000 MKD

24 Korr 18:46 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Skejtbord

5 000 MKD

06 Korr 15:28 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Shkup  ·  Centar

Продавам Haverbord

03 Korr 10:15 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Shkup

Rolerki Salomon

2 000 MKD

10 Qer 17:35 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Shtip

Roleri Fila primo wave kako novi

120 EUR

09 Qer 22:59 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Kumanovë

Продавам 2 пара детски ролерки

17 Maj 21:29 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Hoverboard

150 EUR

22 Pri 21:58 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Shkup  ·  Butel

Howerboard

6 000 MKD

10 Pri 12:38 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Shkup  ·  Centar

Detski roleri Aobald

1 200 MKD

03 Mar 15:11 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Rolerki i skejtbord

50 EUR

22 Shk 19:55 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Shkup  ·  Karposh

Roleri Salomon

4 000 MKD

15 Shk 17:43 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Rolsui Avtion

2 000 MKD

22 Jan 19:03 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Resnjë

Skateboard Santa Cruz

3 900 MKD

22 Jan 19:01 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Resnjë

Skateboard Santa Cruz

3 900 MKD

15 Jan 21:14 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Trotineti i penny board

3 500 MKD

20 Dhj 21:35 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Skateboard Skirol скејтборд скирол

800 MKD

15 Dhj 15:29 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Hoverboard dobro socuvan

4 500 MKD

25 Tet 23:54 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Shkup  ·  Karposh

Profesionalni rolerki

2 000 MKD Намалена цена

09 Tet 19:44 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Shkup  ·  Karposh

Santa Cruz Skateboard 8'25

2 500 MKD

29 Sht 15:39 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Shkup  ·  Karposh

Се продава скејтборд

3 000 MKD

27 Sht 20:33 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Shkup  ·  Çair

howerboard andersson, malku koristen kako nov

10 000 MKD

11 Sht 21:22 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Shkup  ·  Centar

Skejt Santa Cruz

3 500 MKD

02 Sht 17:48 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Veles

Action машки ролерки

04 Gush 18:56 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Radovisht

odlicen hoverboard

180 EUR

17 Korr 12:45 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Rolerki malku koristeni

50 EUR

06 Korr 09:30 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Shkup  ·  Karposh

Custom Skejtbord

4 000 MKD

05 Korr 22:57 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Shkup  ·  Karposh

Custom Skejtbord

4 000 MKD

02 Korr 14:15 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Veles

Polerki 0d 35 do 38 malku koristeni

1 000 MKD

12 Qer 11:28 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Hoverboard

3 300 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione