Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на Ролерки и Скејтборди


Најголемиот избор онлајн на ролерки, скејтборди, ховерборди и опрема! Се продаваат машки, женски и детски ролери во различни бои по најповолни цени.


Разгледајте ги сите Пазар3 огласи во категоријата "Ролери и Скејтборди" веднаш!14 дек. 12:56 Ролерки и Скејтборди  ·  Скопjе  ·  Центар

skejtbord

2 800 МКД

17 септ. 14:46 Ролерки и Скејтборди  ·  Скопjе  ·  Карпош

Prodavam rolerki

1 000 МКД

24 јул. 21:42 Ролерки и Скејтборди  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Skejtbord

2 000 МКД

24 јул. 18:46 Ролерки и Скејтборди  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Skejtbord

5 000 МКД

03 јул. 10:15 Ролерки и Скејтборди  ·  Скопjе  ·  Скопје

Rolerki Salomon

2 000 МКД

22 апр. 21:58 Ролерки и Скејтборди  ·  Скопjе  ·  Бутел

Howerboard

6 000 МКД

22 фев. 19:55 Ролерки и Скејтборди  ·  Скопjе  ·  Карпош

Roleri Salomon

4 000 МКД

15 фев. 17:43 Ролерки и Скејтборди  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Rolsui Avtion

2 000 МКД

11 септ. 21:22 Ролерки и Скејтборди  ·  Скопjе  ·  Центар

Skejt Santa Cruz

3 500 МКД

05 јул. 22:57 Ролерки и Скејтборди  ·  Скопjе  ·  Карпош

Custom Skejtbord

4 000 МКД

09 јун. 11:54 Ролерки и Скејтборди  ·  Скопjе  ·  Карпош

Novi rolerki

4 100 МКД

05 јун. 11:28 Ролерки и Скејтборди  ·  Скопjе  ·  Карпош

Rolerki Roces

3 500 МКД

28 мај 21:02 Ролерки и Скејтборди  ·  Скопjе  ·  Карпош

Santa Cruz

3 000 МКД


Се продаваат нови и половни ролери, скејтборди и hoverboard по поволни цени - Пазар3 огласи


Продажба на ролери и опрема


Се продаваат половни ролери и ролшуи за деца и возрасни. Ролери со силиконски и пластични тркалца, делови за ролери, кациги, штитници за лакти и колена. Машки ролери, женски ролерки, детски ролери со променлива големина, ролери од американскиот бренд "Rollerblade", ролерки Alpina, ролери Fila, и многу други ролерки од различни брендови и различни големини се огласуваат на Пазар3.мк.Продажба на скејтборд


Огласи за продажба на скејтборд од различни димензии, брендови и бои. Исто така достапни се и огласите за продажба на електричен скејтборд / лонгборд, кој може да се контролира преку далечински управувач или мобилна апликација. Skateboard за почетници или професионалци - на Пазар3.мк може да купите skateboard по одлични цени!Продажба на hoverboard


Ховербордите станаа навистина популарни во последно време. Често ги гледаме низ градот, претставувајќи прв избор на средство за движење на многумина. На Пазар3.мк се продаваат половни hoverboard со полнач и оригинална амбалажа, детски hoverboard со блутут, hoverboard со заштитна футрола, скирол, ховерборд со лед светла во согласност со стандардите за безбедност, и многу други.Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации