Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Sport dhe rekreacion | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

12 Pri 14:42
Линк
Sport me top  ·  Shkup

ADIDAS Crazyfast 4 FxG

2 990 MKD

29 Mar 10:03 Sport me top  ·  Shkup  ·  Karposh

Teniski reket

3 000 MKD

21 Mar 13:09 Sport me top  ·  Manastir

KOPACKI ZA PRODAZBA! Nike Phantom GT Club FG/MG Football

4 000 MKD

16 Mar 16:29 Sport me top  ·  Shkup  ·  Butel

Babolat

180 EUR

10 Mar 15:29 Sport me top  ·  Tetovë

Se prodava torba za tenis willson

3 000 MKD

01 Mar 15:59 Sport me top  ·  Shkup

Mrezi za rakomet odbojka kos fudbal cuvarki

27 Shk 20:33 Sport me top  ·  Shkup  ·  Karposh

Продавам копачки NIKE

5 500 MKD

20 Shk 13:12 Sport me top  ·  Ohër

ПИНГ ПОНГ МАСА

14 500 MKD

07 Shk 13:01 Sport me top  ·  Strugë

Luka Modric Kopacki (Superfly 8 Elite)

130 MKD

30 Jan 12:46 Sport me top  ·  Shkup  ·  Karposh

Detski kopacki Adidas

800 MKD

24 Jan 10:56 Sport me top  ·  Shkup  ·  Centar

SELECT topki za rakomet

18 Jan 18:26 Sport me top  ·  Strumicë

Biljard 9ft

2 000 EUR

18 Jan 15:36 Sport me top  ·  Kumanovë

Kopacki za futbal

2 000 MKD

17 Jan 14:03 Sport me top  ·  Kumanovë

Kopacki za futbal

2 000 MKD

27 Dhj 17:04 Sport me top  ·  Shkup

Професионална топка за фудбал

6 000 MKD

16 Dhj 13:31 Sport me top  ·  Shkup  ·  Karposh

Рекети за тенис

150 EUR

07 Dhj 02:34 Sport me top  ·  Kumanovë

Ping Pong reket

150 EUR

07 Dhj 02:33 Sport me top  ·  Tetovë

Masa za ping ping Sponeta made in Germany

17 Nën 22:42 Sport me top  ·  Shkup  ·  Centar

PRODAVAM PROFESIONALNI INDOOR BASKETI WILSON

50 EUR

16 Nën 22:20 Sport me top  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Kopacki Puma original

250 EUR

03 Nën 19:24 Sport me top  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Bileta Shqiperi - Ishujt Faroe

14 Tet 12:55 Sport me top  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Oprema za igranje golf

350 EUR Намалена цена

02 Tet 21:26 Sport me top  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Kopacki

3 000 MKD

28 Sht 10:51 Sport me top  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Adidas X Speedportal 4 Flexible Ground

60 EUR

28 Sht 10:44 Sport me top  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Adidas Predator Edge 4

40 EUR

18 Sht 09:32 Sport me top  ·  Ohër

Patiki za fudbal Adidas Pure 4 IN

2 200 MKD

14 Sht 01:48 Sport me top  ·  Shkup  ·  Centar

Teniski reket HEAD

1 500 MKD

14 Sht 01:48 Sport me top  ·  Shkup  ·  Centar

Teniski reket Wilson

3 500 MKD

11 Sht 09:06 Sport me top  ·  Tetovë

Kopacka Addidas Speed Portal4

40 EUR

06 Sht 01:58 Sport me top  ·  Ohër

ПИНГ ПОНГ МАСА

14 500 MKD

27 Gush 11:54 Sport me top  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Prodavam ADIDAS CRAZYFAST.4 FxG

2 990 MKD

22 Gush 15:37 Sport me top  ·  Shkup  ·  Karposh

Nike mercurial superfly 8 elite fg

5 999 MKD

18 Gush 21:58 Sport me top  ·  Koçan

Kopacki

6 000 MKD

18 Gush 21:57 Sport me top  ·  Tetovë  ·  Jagunoc

Kopacki Adidas copa Br. 38.5

2 000 MKD

16 Gush 00:21 Sport me top  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Prodavam originalen dres na Napoli sezona 2022/23

3 000 MKD

23 Korr 18:53 Sport me top  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Копачки - Adidas Predator 41, 1/3

9 000 MKD

13 Qer 15:07 Shitore Sport me top  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Bilijard masa Billiard Table Dynamic Triumph 7 ft

1 933 EUR

09 Qer 16:48 Sport me top  ·  Shkup  ·  Karposh

Teniski reketi za vozrasni i deca

2 000 MKD

09 Qer 13:23 Sport me top  ·  Shkup  ·  Karposh

Тениски рекети Babolat Conquest и Head Prestige Jr.

2 000 MKD

12 Maj 12:59 Sport me top  ·  Shkup  ·  Centar

Oprema za kosarkarski teren

26 Pri 13:59 Sport me top  ·  Shkup  ·  Centar

Patiki za kosarka Adidas Ownthegame 2.0

3 000 MKD

11 Pri 22:06 Sport me top  ·  Shkup  ·  Aerodrom

se prodavaat detski kopacki

1 200 MKD

07 Pri 12:39 Sport me top  ·  Shkup  ·  Karposh

Sportski tereni so vestacka treva Edel Grass

04 Mar 09:58 Shitore Sport me top  ·  Shkup

JOOLA masi za ping pong

24 000 MKD

03 Mar 13:56 Sport me top  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Bilijard masa 7

700 EUR

16 Shk 21:25 Sport me top  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Prince No 4 , 4 1/2; Prince No 5, 4 5/8

2 000 MKD

16 Jan 16:28 Sport me top  ·  Shkup  ·  Centar

Novi patiki Nike Giannis Antetokounmpo broj 47,5

2 900 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione