Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на опрема за фудбал, кошарка, тенис и други спортови


Сите љубители на спортот со топка, во оваа категорија на Пазар3.мк може да најдат секаква опрема за фудбал, кошарка, тенис, пинг понг и слично. Се продаваат копачки за фудбал, рекети за пинг понг, голмански ракавици, фудбалски топки, дресови, тениски топчиња, кошаркарски патики, и многу друго!18 јан. 18:26 Спортови со топка  ·  Струмица

Biljard 9ft

2 000 ЕУР

18 јан. 15:36 Спортови со топка  ·  Куманово

Kopacki za futbal

2 000 МКД

17 јан. 14:03 Спортови со топка  ·  Куманово

Kopacki za futbal

2 000 МКД

28 ноем. 10:41 Спортови со топка  ·  Скопjе  ·  Карпош

Teniski reket

3 000 МКД

02 окт. 21:26 Спортови со топка  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Kopacki

3 000 МКД

14 септ. 01:48 Спортови со топка  ·  Скопjе  ·  Центар

Teniski reket HEAD

1 500 МКД

14 септ. 01:48 Спортови со топка  ·  Скопjе  ·  Центар

Teniski reket HEAD

3 500 МКД

14 септ. 01:48 Спортови со топка  ·  Скопjе  ·  Центар

Teniski reket Wilson

3 500 МКД

06 септ. 01:58 Спортови со топка  ·  Охрид

ПИНГ ПОНГ МАСА

14 500 МКД

18 авг. 21:58 Спортови со топка  ·  Кочани

Kopacki

6 000 МКД

03 мар. 13:56 Спортови со топка  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Bilijard masa 7

700 ЕУР

14 дек. 22:39 Спортови со топка  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kopacki prva klasa

150 ЕУР

09 дек. 15:43 Спортови со топка  ·  Штип

Kopacki Adidas NitroCharge 4.0

1 800 МКД

26 ноем. 07:59 Спортови со топка  ·  Охрид

Kopacki adidas

2 500 МКД


Продажба на нова и користена опрема за спортови со топка - Пазар3 огласи


Во оваа категорија на Пазар3.мк може да продавате и купувате нова или половна опрема за фудбал, кошарка, тенис, пинг понг, биљард, и слично.Во моментов се активни огласите за продажба на тениски рекети, оригинални фудбалски дресови, копачки, патики за кошарка, фудбалска топка, пинг понг табла, тениски топчиња, мрежи за ракомет, голмански нараквици, биљард маси, облека за тенис, балон за мал фудбал и многу друго.Широк асортиман на секаква спортска опрема вкучувајќи реквизити и додатна опрема за сите спортови со топка ќе најдете на Пазар3.мк!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации