Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Imobiliare dhe vendbanime | Banesa

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe stanovi vo gradba , kategori Banesa , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: stanovi vo gradba | Të gjitha | Banesa | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

14 Shk 16:50
Линк
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Tetovë

Stanovi vo gradba vo centar vo blizina na ploštadot

1 300 EUR

Numri i dhomave: 3,5
20 Shk 20:08
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Se prodavaat stanovi vo Gorce Petrov

1 300 EUR

Numri i dhomave: 3

Sot 08:47 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

ОК103. Se prodavaat stanovi vo gradba, N. Zelezara

66 400 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 08:46 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

ОК105. Se prodavaat stanovi vo gradba, N. Zelezara

51 400 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 08:46 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

ОК104. Se prodavaat stanovi vo gradba, N. Zelezara

87 400 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 08:45 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

ОК107. Se prodavaat stanovi vo gradba, N. Zelezara

49 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Online
Sot 08:45 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

ОК106. Se prodavaat stanovi vo gradba, N. Zelezara

56 200 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 08:44 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

OK109. Se prodavaat stanovi vo gradba, N. Zelezara

57 400 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 08:44 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

OK108. Se prodavaat stanovi vo gradba, N. Zelezara

57 400 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 08:43 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

ОК112. Se prodavaat stanovi vo gradba, N. Zelezara

91 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 08:43 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

ОК111. Se prodavaat stanovi vo gradba, N. Zelezara

89 800 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 08:43 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

ОК110. Se prodavaat stanovi vo gradba, N. Zelezara

63 400 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 08:42 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

ОК114. Se prodavaat stanovi vo gradba, N. Zelezara

49 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Online
Sot 08:42 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

ОК113. Se prodavaat stanovi vo gradba, N. Zelezara

39 400 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 08:41 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

ОК115. Se prodavaat stanovi vo gradba, N. Zelezara

61 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Online
Sot 08:40 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

ОК117. Se prodavaat stanovi vo gradba, N. Zelezara

98 200 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 08:40 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

ОК116. Se prodavaat stanovi vo gradba, N. Zelezara

61 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Online
Sot 08:38 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

ОК119. Se prodavaat stanovi vo gradba, N. Zelezara

94 600 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 08:38 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

ОК118. Se prodavaat stanovi vo gradba, N. Zelezara

61 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Online
Sot 08:37 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

ОК121. Se prodavaat stanovi vo gradba, N. Zelezara

49 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Online
Sot 08:37 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

ОК120. Se prodavaat stanovi vo gradba, N. Zelezara

61 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Online
Sot 08:12 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Novi stanovi vo gradba vo Karpos

2 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Dje 15:22 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Ekskluzivna prodazba na novi stanovi vo Zelezara

1 300 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 12:39 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Ohër

SANRAJS Stan 105 m2 na 2 kat Kej Makedonija, Ohrid

1 800 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 12:14 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Ohër

SANRAJS Stan 115 m2 na 1 kat Kej Makedonija, Ohrid

1 800 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Dje 11:13 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Se prodavaat stanovi vo gradba nad Replek

1 600 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
20 Shk 20:08
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Se prodavaat stanovi vo Gorce Petrov

1 300 EUR

Numri i dhomave: 3
20 Shk 14:42 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

STAN OD 64m2 VO AERODROM, kaj Crkva Sv.Ilija

Numri i dhomave: 3
20 Shk 13:02 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Stanovi vo Centar

Numri i dhomave: 3
20 Shk 12:51 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Stanovi vo naselba Kozle i Kapistec

Numri i dhomave: 3
20 Shk 12:49 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Stanovi vo naselba Aerodrom

Numri i dhomave: 2,5
20 Shk 12:47 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Stanovi vo Vlae Hrom i Gorce Petrov

Numri i dhomave: 3
20 Shk 12:08 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Stanovi vo Vodno Crnice Przino

Numri i dhomave: 3
20 Shk 09:40 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Tri stanovi vo gradba vselivi Juli 2024 Kisela Voda

1 190 EUR

Numri i dhomave: 3
19 Shk 12:32 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Se prodavaat stanovi vo gradba vo Hrom

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
19 Shk 10:20 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Stan vo Kisela Voda 79m2 so 2 spalni ponova gradba

108 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
19 Shk 09:55 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Ohër

Stanovi vo gradba vo Bejbunar Lamela 11-12

1 MKD

Numri i dhomave: 3
19 Shk 07:39 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Ohër

Stan vo gradba vo Ohrid

1 400 EUR

Numri i dhomave: 1,5
19 Shk 07:34 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Cetvorosoben vo gradba vo Centar olimpiski

1 800 EUR

Numri i dhomave: 3
16 Shk 10:03 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Stanovi vo gradba na Vodno

1 790 MKD

Numri i dhomave: 4
16 Shk 10:02 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Prodazba na stanovi vo gradba na Vodno

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
16 Shk 09:46 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Ohër

Sanrajs renoviran stan 115m2 so 3 spalni vo Ohridati

1 550 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 4
16 Shk 09:31 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se prodava trosoben stan Centar vo blizina na UJP

1 700 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
14 Shk 16:50 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Tetovë

Stanovi vo gradba vo centar vo blizina na ploštadot

1 300 EUR

Numri i dhomave: 3,5
14 Shk 13:27 Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Prodazba na novi stanovi kaj FON I salonot na Mercedes

1 EUR

Numri i dhomave: 1,5
14 Shk 09:16 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Ekskluzivno novogradba Kosta Shahov 66m2

125 400 EUR

Numri i dhomave: 3

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Banesa në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj stanovi vo gradba | Të gjitha | Banesa | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione