Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за издавање на соби и апартмани низ цела Македонија

Соби за студенти, соби за вработени, соби за краток престој или соби и апартмани каде ќе го поминете Вашиот одмор - издавање на соби за секоја намена секојдневно се огласуваат на Пазар3. Погледнете ги сите огласи за изнајмување на соби, или пак регистрирајте и Вие оглас доколку изнајмувате соби.

Вчера 22:01
Линк
Соби , Охрид

Apartmani i sobi vo centarot na Ohrid so Klima

04 дек. 11:24
Линк
Соби , Скопjе , Карпош

Najeftino nokevanje vo Skopje


Денес 11:08 Агенција за недвижности Соби , Охрид

AGH Elite Apartments & Studios

890 МКД / дневно

Денес 11:07 Агенција за недвижности Соби , Охрид

Studio vo centarot na Ohrid

790 МКД / дневно

Вчера 22:01
Линк
Соби , Охрид

Apartmani i sobi vo centarot na Ohrid so Klima

Вчера 21:27 Соби , Охрид

Se izdava studio za turisti vo Ohrid

05 дек. 17:21 Соби , Скопjе , Центар

Sobi za nokevanje i kratok prestoj vo Centar

600 МКД / месечно

05 дек. 16:19 Соби , Струмица

Se izdavaat sobi od sprat od kuka

6 000 МКД / месечно

04 дек. 13:58 Соби , Скопjе , Аеродром

Се изнајмува просторија

3 000 МКД / месечно

04 дек. 11:24
Линк
Соби , Скопjе , Карпош

Najeftino nokevanje vo Skopje

26 ноем. 18:28 Соби , Охрид

Apartmani vo blizina na Ohridska banka

25 ноем. 19:16 Соби , Скопjе , Карпош

Издавам соби

20 ноем. 18:16 Соби , Охрид

SOBI SO POSEBNI KUPATILA

500 МКД / дневно

20 ноем. 11:40 Соби , Тетово

Mebel. Mobilje

15 ноем. 08:55 Соби , Скопjе , Карпош

Se izdava apartman od 20m2 vo Kozle

5 500 МКД / месечно

11 ноем. 09:28 Соби , Скопjе , Аеродром

Apartman Nova Zeleznicka kratok prestoj nokevanje

800 МКД / дневно

10 ноем. 16:07 Агенција за недвижности Соби , Охрид

Apartmani Ristoski

06 ноем. 17:23 Соби , Скопjе , Центар

Se izdava garsonjera vo Kapishtec

250 ЕУР / месечно

05 ноем. 18:04 Соби , Куманово

Ducan za izdavanje 29m2 cena 120evra

30 окт. 15:51 Соби , Прилеп

Apartmani Prilep

28 окт. 22:25 Соби , Скопjе , Гази Баба

издавам соба

27 окт. 21:39 Соби , Охрид

Vrshkovski Apartman vo centarot na Ohrid

27 окт. 13:08 Соби , Скопjе , Карпош

Се изнајмува

26 окт. 19:17 Соби , Пробиштип

SE IZNAJMUVA

23 окт. 02:20 Соби , Скопjе , Центар

Se izdava namestena soba vo Crnice

8 000 МКД / месечно

21 окт. 15:10 Соби , Скопjе , Карпош

Sobi za izdavanje

20 окт. 21:34 Соби , Скопjе , Карпош

Izdavam soba

Изнајмувањето на соба претставува едно од најисплатливите решенија кога станува збор за сместување на студенти, вработени лица или едноставно при сместување во Охрид, Маврово, Крушево и Берово за време на Вашиот летен или зимски одмор. Изнајмувањето соби е далеку поевтина опција за сместување во споредба со хотелските цени и изнајмувањето на цел стан за студенти или вработени.На Пазар3, се огласуваат соби за изнајмување во повеќе населби во Скопје, а исто така се огласуваат и соби во Охрид, Крушево, Струга, Прилеп, Битола, Гевгелија, Штип, Берово, Гостивар и многу други локации низ земјата.Соби Скопје


Искористете го филтерот за сортирање на огласите по локација, за да ги погледнете сите огласи за изнајмување на соби за студенти, вработени и за сите оние кои претстојуваат во Скопје за работа или одмор.


Се издаваат соби за дневен престој во Центар, но и во останатите делови од Скопје кои се атрактивни за туристите и оние кои патуваат во градот поради работа.


За студентите но и за вработените во Скопје, собите претставуваат најповолна опција за домување во главниот град. Соби за студенти се издаваат во близина на комплексот факултети, соби над државна болница, соби во Кисела Вода и други населби во Скопје.Охрид апартмани и соби за издавање


Доколку сакате да го посетите градот богат со историја, културно наследство и природни убавини, резервирајте си го Вашиот одмор во некој од собите и апартманите кои се издаваат во Охрид.


Секојдневно, на Пазар3 се огласуваат удобно опремени соби и апартмани за издавање во Охрид. Соби за туристи се издаваат и во Љубаништа, Пештани и другите познати летни центри во Охрид.Крушево соби


Пронајдете го најдоброто место за зимување или опуштен одмор во природа, со изнајмување на соби и апартмани во Крушево, Маврово, Попова Шапка, Берово и други места каде природата и зимските спортови привлекуваат голем број на туристи.Огласување на соби за изнајмување


Доколку имате соби кои би сакале да ги дадете на изнајмување на студенти, вработени или туристи, Пазар3 е идеалното место каде ќе најдете станари брзо, лесно и едноставно.


Регистрирајте оглас наведувајќи ги основните информации околу состојбата на собите, дали истите се дел од куќа или стан, местоположбата, и секако прикачете фотографии па очекувајте да бидете контактирани од заинтересираните лица.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации