Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Vendbanime | Shtëpi

Gostivar , 98
Shkup , 12
Dibrë , 2
Tetovë , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe mavrovo , kategori Shtëpi , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: mavrovo | Të gjitha | Shtëpi | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

22 Qer 04:09 , ,

Vikendica vo Mavrovo

80 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
15 Maj 12:52 , ,

Mavrovo Kira apartments

100 EUR / ditë

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
27 Pri 19:21 , ,

Vikend kuka na prekrasna lokacija Mavrovo

78 000 EUR

Numri i dhomave: 5
28 Jan 07:55 , ,

Villa Mavrovi Anovi

60 EUR / ditë

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
26 Jan 21:39 , ,

Vila od 457m2 Mavrovo

110 000 EUR

Numri i dhomave: 4
04 Jan 15:27 , ,

Se iznajmuva vila vo Mavrovo

Numri i dhomave: 4
29 Nën 22:56 , ,

Se izdava vila vo Mavrovo

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 170
11 Gush 19:18 , ,

Se Izdava Vikendica

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 60
14 Qer 23:18 , ,

Se iznamjuva Vila vo Mavrovo

65 EUR / ditë

Numri i dhomave: 4
02 Qer 02:00 , ,

Se iznajmuva vikendica vo Mavrovo od 350m2

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 8
22 Maj 10:00 , ,

Vila vo Mavrovo od 410m2

95 000 EUR

Numri i dhomave: 4
16 Maj 18:14 , ,

SE IZDAVA

Numri i dhomave: 1,5
27 Pri 03:36 , ,

Vikendica

7 EUR

Numri i dhomave: 4
22 Pri 22:04 , ,

Se izdava vikendica vo Mavrovo

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
10 Pri 16:42 , ,

Stan vo Mavrovo

67 000 EUR

Numri i dhomave: 2
19 Mar 12:36 , ,

Vila Luna Mavrovo

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180
16 Shk 22:27 ,

MAVROVO PLAC 1700m2 ZA GRADBA NA HOTEL MOTEL BUNGALOVI

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 170
16 Shk 17:59 ,

MAVROVO NOVA VILA 161m2 DVOR 425m2 POGLED NA EZERO

78 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
13 Shk 01:43 , ,

iznajmuvam vikendica

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
12 Shk 14:40 , ,

Se iznajmuva vikendica od 90m2 vo Mavrovo

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90
13 Jan 23:53 ,

Plac od 337m2 vo Leunovo Mavrovo

Numri i dhomave: 5
10 Jan 15:47 ,

MAVROVO VILA 153m2 I 430m2 DVOR POGLED NA EZERO

78 000 EUR

Numri i dhomave: 4
26 Dhj 05:38 , ,

Se izdava vikendica

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
06 Dhj 18:59 ,

MAVROVO STAN 78m2 I 150m2 DVOR

38 000 EUR

Numri i dhomave: 4

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shtëpi në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj mavrovo | Të gjitha | Shtëpi | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • mavrovo во категорија Veshje/Këpucë
  • mavrovo во категорија Shtëpi
  • mavrovo во категорија Vendbanime
  • mavrovo во категорија Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë
  • Mavrovo во категорија Për fëmijë
  • mavrovo во категорија Vila
  • mavrovo во категорија Shtëpiake dhe Pastrim
  • Mavrovo во категорија Baraka dhe garazha
  • mavrovo во категорија Tokë/Fusha dhe farma
  • Mavrovo во категорија Tryeza dhe Karrige

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione