Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Vendbanime | Shtëpi | Gostivar

Mavrovë , 67
Gostivar , 14

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe mavrovo , kategori Shtëpi , ose vendndodhje Gostivar , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: mavrovo | Të gjitha | Shtëpi | Gostivar ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.


16 Maj 18:14 , ,

SE IZDAVA

Numri i dhomave: 1,5
15 Maj 23:56 , ,

Se izdava vila vo Mavrovo

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 170
27 Pri 03:36 , ,

Vikendica

7 EUR

Numri i dhomave: 4
25 Pri 11:57 , ,

Iznajmuvam vila vo Mavrovo

Numri i dhomave: 3
22 Pri 22:04 , ,

Se izdava vikendica vo Mavrovo

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
10 Pri 16:42 , ,

Stan vo Mavrovo

67 000 EUR

Numri i dhomave: 2
27 Mar 09:04 , ,

Vila vo Mavrovo od 410m2

90 000 EUR

Numri i dhomave: 4
22 Mar 09:11 , ,

Vila vo Mavrovi Anovi 338m2

65 000 EUR

Numri i dhomave: 4
19 Mar 12:36 , ,

Vila Luna Mavrovo

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180
05 Mar 16:55 , ,

Se iznajmuva renovirana vikendicka-Mavrovo

90 EUR / ditë

Numri i dhomave: 4
13 Shk 01:43 , ,

iznajmuvam vikendica

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
12 Shk 14:40 , ,

Se iznajmuva vikendica od 90m2 vo Mavrovo

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90
13 Jan 23:53 ,

Plac od 337m2 vo Leunovo Mavrovo

Numri i dhomave: 5
26 Dhj 16:29 , ,

Se iznamjuva Vila za Nova Godina

150 EUR / ditë

Numri i dhomave: 4
26 Dhj 05:38 , ,

Se izdava vikendica

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
16 Nën 20:18 , ,

vila luna mavrovo

1 MKD / ditë

Numri i dhomave: 5
16 Dhj 17:31 ,

Se izdava vikendica vo Mavrovo

Numri i dhomave: 3
16 Dhj 17:15 , ,

Se iznajmuva vikendica za Nova Godina vo Mavrovo

80 EUR / ditë

Numri i dhomave: 4
02 Dhj 09:22 , ,

Se izdava vikendica 100m2 vo Mavrovo

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
16 Nën 15:41 ,

Se iznajmuva vikendicka vo Mavrovo

90 EUR / ditë

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
10 Nën 20:21 , ,

LUX VILA ZA NOVOGODISNI PRAZNICI MAVROVO

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 8
23 Tet 18:32 ,

Se izdavaat sobi i apartmani vo selo Mavrovo

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
21 Korr 13:14 , ,

Nova vila vo Mavrovo

Numri i dhomave: 5
08 Qer 16:55 , ,

Se iznajmuva vila vo Mavrovo

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
03 Pri 02:02 , ,

SE IZNAJMUVA VILA VO MAVROVO SO PREKRASEN POGLED

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 8
16 Jan 00:42 , ,

Se iznajmuva vila vo Mavrovo

120 EUR / ditë

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90
19 Nën 13:21 , ,

Villa Jeti

60 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shtëpi në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj mavrovo | Të gjitha | Shtëpi | Gostivar nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione