Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Vendbanime | Shtëpi | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Cair , kategori Shtëpi , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: Cair | Të gjitha | Shtëpi | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 04:25 , ,

Kuka od 220m2 vo Cair

260 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 20:52 , ,

Shtepi ne Gazibabe 120m2

29 700 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Dje 18:21 , ,

NOVA KUKA VO CAIR

Numri i dhomave: 6
07 Maj 10:21 , ,

Dve kuki vo ist dvor

Numri i dhomave: > 10
02 Maj 17:26
Link:
, ,

Se prodava kuka vo nas. Çair pozadi kiper marketot

39 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
25 Pri 21:36 , ,

Kuka vo Cair

Numri i dhomave: 10
16 Pri 18:44 , ,

SE PRODAVAAT ZAEDNO 2 KUKJI VO CAIR !!!

87 000 EUR

Numri i dhomave: 8
31 Mar 16:13 , ,

Kuka na frekfentna lokacija vo Cair

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 200
21 Mar 20:17 , ,

Kuka vo Cair

138 800 EUR

Numri i dhomave: 8
16 Mar 23:55 , ,

Kuka vo gazi baba pod opstina cair

11 EUR

Numri i dhomave: 5
02 Jan 14:58 , ,

Shitët shtëpia 120m2 ne Çair,

60 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
24 Dhj 11:37 , ,

Kuka od 90m2 plus dvor vo Cair

100 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 90
05 Dhj 17:50 , ,

Se prodava kukja vo Cair

1 EUR

Numri i dhomave: 3,5
10 Nën 23:01 , ,

PLAC SO KUKA VO CAIR

70 000 EUR

Numri i dhomave: 4
05 Nën 15:16 , ,

Kuka vo Cair

Numri i dhomave: 3
24 Tet 12:09 , ,

Se prodava kukja

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
26 Sht 09:10 , ,

Kuka vo gazi baba pod opstina cair

11 EUR

Numri i dhomave: 5
15 Sht 19:49 , ,

Shtepi trekateshe prej 340m2

135 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 7
13 Sht 11:40 , ,

Se prodava kuka vo Cair

Numri i dhomave: 3,5
11 Sht 14:07 , ,

Kuka vo Cair

Numri i dhomave: 4
11 Sht 13:17 , ,

Kuka vo Cair

Numri i dhomave: 3
01 Sht 18:05 , ,

Kuka vo Cair

Numri i dhomave: 5
01 Sht 17:46 , ,

Kuka Vo Cair

Numri i dhomave: 5
25 Gush 16:22 , ,

Kuka vo Cair

1 MKD

Numri i dhomave: 3
22 Gush 19:20 , ,

Kuka se prodava

Numri i dhomave: 3,5
18 Gush 16:05 , ,

Kuka vo Cair

Numri i dhomave: 3,5
27 Korr 18:03 , ,

Cair1

111 MKD

Numri i dhomave: 1
27 Korr 18:03 , ,

Cair

111 MKD

Numri i dhomave: 3
25 Korr 23:34 , ,

Se izdava - Kirija - Ipet shtepi me Qira - Çair

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
19 Korr 23:59 , ,

se prodava kuka

Numri i dhomave: 4
30 Qer 18:01 , ,

Kukja vo Cair na top lokacija

120 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 160
01 Qer 21:00 , ,

Kuka Dukan od 230m2 vo Cair

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
11 Maj 15:21 , ,

Nova kuka

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 50
20 Pri 12:18 , ,

Kuka od 170m2 vo Cair

1 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 170
13 Mar 18:43 , ,

Кuka vo Cair

155 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 10
09 Mar 14:34 , ,

Kuka od 310m2 vo Cair

Numri i dhomave: 6
13 Shk 18:12 , ,

Kuka so golem dvor

160 000 EUR

Numri i dhomave: 6
10 Shk 15:18 , ,

Kuka vo Cair

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 150
02 Shk 19:43 , ,

Nova kuka vo Cair

Numri i dhomave: 3
30 Jan 21:11 , ,

Kuka vo Cair

Numri i dhomave: 5

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shtëpi në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj Cair | Të gjitha | Shtëpi | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • cair in category Banesa
  • cair in category Banesa
  • Cair in category Banesa
  • cair in category Shtëpi
  • cair in category Vendbanime
  • cair in category Banesa
  • Cair in category Makina dhe Inventarë
  • CAIR in category Shtëpi
  • cair in category Vendbanime
  • cair in category Vendbanime

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione