Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Silver City Partner

Чекор поблиску до вашата совршена недвижност

Издавање и продажба на секаков вид на недвижности:
- станови
- куќи
- деловни простори
- плацеви
Центар, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 98
19 јан. 13:17

NOV MODEREN STAN VO DEBAR MAALO

290 ЕУР /месечно

19 јан. 12:37

LUKSUZEN STAN VO CRNICHE

1 000 ЕУР /месечно

ODLICEN TROSOBEN STAN KAJ TC LISA

280 ЕУР /месечно

18 јан. 17:14

Nov moderen stan sproti Zebra Centar

350 ЕУР /месечно

14 јан. 14:00

Stan za delovna namena pozadi Ministerstvo za ekonomija

350 ЕУР /месечно

Ultra luksuzna kuka vo Zdanec

6 000 ЕУР /месечно

23 дек. 13:57

Prekrasen moderen stan vo Debar Maalo

260 ЕУР /месечно

Ultra luksuzna kuka vo Sopiste kompleks Vetrilo

1 500 ЕУР /месечно

25 септ. 17:10

Odlicen stan vo Karpos 1

280 ЕУР /месечно

Stan za delovna namena kaj POIM

450 ЕУР /месечно

16 септ. 14:15

EKSTRA STAN KAJ DOM NA GRADEZNICI

220 ЕУР /месечно

10 септ. 04:58

KOMPLETNO RENOVIRAN NOV STAN VO DEBAR MAALO

290 ЕУР /месечно

09 септ. 13:26

Novo opremen moderen stan vo Karpos 2

330 ЕУР /месечно

08 септ. 17:47

ODLICHEN STAN DO PLOSHTAD

200 ЕУР /месечно

07 септ. 16:54

Ultra moderen stan vo Kozle

250 ЕУР

04 септ. 16:42

ULTRA MODEREN STAN VO KAPISHTEC

350 ЕУР /месечно

17 авг. 13:20

Nov stan sproti City Mall

270 ЕУР /месечно

17 авг. 13:20

Prekrasen nov stan kaj Mida

330 ЕУР /месечно

17 авг. 13:20

NOVO OPREMEN MODEREN STAN VO KARPOSH 2

330 ЕУР /месечно

17 авг. 11:37

Ultra moderen stan kaj City Mall

350 ЕУР /месечно

15 авг. 21:39

NOV LUXUZEN STAN CENTAR BUNJAKOVEC

300 ЕУР /месечно

15 авг. 21:36

Nov trosoben stan vo Debar Maalo

320 ЕУР /месечно

12 авг. 21:07

ODLICHEN STAN VO TAFTALIDZE I

290 ЕУР /месечно

09 авг. 17:50

PREKRASEN STAN POZADI RAMSTOR MALL

250 ЕУР /месечно

09 авг. 15:58

Odlicen stan vo Karpos so podrum

52 000 ЕУР

13 јул. 15:00

Ultra moderen stan vo strog Centar

250 ЕУР /месечно

09 јул. 13:44

Se izdava odlicen stan kaj Dramski

250 ЕУР /месечно

09 јул. 13:32

Se izdava ubav stan vo Karpos 4

200 ЕУР /месечно

09 јул. 00:10

Se izdava luksuzen dupleks nasproti Univerzalna

500 ЕУР /месечно

08 јул. 19:15

Odlicen stan vo Centar

250 ЕУР /месечно

08 јул. 16:31

Luksuzen stan so vkluceni smetki vo Kozle

500 ЕУР /месечно

08 јул. 15:51

Kompletno Renoviran Stan vo Centar

220 ЕУР /месечно

08 јул. 15:23

Se izdava luksuzen duplex nasproti Univerzalna

500 ЕУР /месечно

08 јул. 14:55

Se izdava prekrasen stan vo kompleks Mida

260 ЕУР /месечно

07 јул. 20:19

Prekrasen stan vo Karpos 1

330 ЕУР /месечно

07 јул. 17:22

Ultra moderen stan vo Taftalidze 1

400 ЕУР /месечно

Se izdava luksuzen stan kaj Tobako 2

280 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации