Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Ин Преводи - Судски преводи на сите јазици

СУДСКИ ПРЕВОД НА СИТЕ ЈАЗИЦИ

СУДСКИ ПРЕВОД НА СИТЕ ЈАЗИЦИ
076 787 478

ПРЕВОД НА ДОКУМЕНТАЦИЈА НА СЛЕДНИВЕ ЈАЗИЦИ


» ГЕРМАНСКИ
» АНГЛИСКИ
» ИТАЛИЈАНСКИ
» ФРАНЦУСКИ
» АЛБАНСКИ
» СРПСКИ
» ХРВАТСКИ
» СЛОВЕНЕЧКИ
» РУСКИ
» БУГАРСКИ
» ТУРСКИ
» ГРЧКИ
» ХОЛАНДСКИ
» ШВЕДСКИ
» ДАНСКИ
» НОРВЕШКИ
» ШПАНСКИ
» УНГАРСКИ
» РОМАНСКИ
» ЧЕШКИ
» СЛОВАЧКИ
» ПОЛСКИ

Преведувачко биро ИН ПРЕВОДИ е биро кое со преведувачка дејност професионално се бави цели десет години (од 2011 година). Главната канцеларија се наоѓа во центарот на Скопје на (адвокатска улица) ул. 1737 бр.32 Другите две канцеларии се наоѓаат во населба Кисела Вода.

» Сертификати
» Договори
» Изјави и полномошна
» Свидетелства и дипломи
» Сообраќајни легитимации
» Лични документи
» Потврди
» Уверенија

тел: 076 787 478 (достапен од 09:00 до 21:00 часот секој ден пон-нед)
меил: [email protected]
работно време: 09:00 до 15:00 часот (пон-пет)
Преведувачко биро ИН ПРЕВОДИ Скопје
www.inprevodi.come.mk
https://www.facebook.com/in.prevodi/

Пајко Маало ул. 1737 бр.32 2А

Центар, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-1 од 1
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации