Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

AVTO KOMBI

Prodazba na avtomobili i kombinja

Oliver Kitanovski 109

Велес

Огласи во продавницата

Сите 1-20 од 20
08 дек. 08:54

Ford S-Max 2.0tdci 2009

66 ЕУР

08 дек. 08:52

VOLKSWAGEN GOLF 6VI 2.0TDI

72 МКД

07 дек. 08:56

FORD FIESTA 1.6TDCI econetic

55 ЕУР

06 дек. 08:40

SEAT LEON 1.9TDI 2008g

5 ЕУР

05 дек. 09:36

Smart ForTwo 2001 dizel

2 250 ЕУР

04 дек. 10:13

VOLKSWAGEN GOLF V 5 2.0TDI

43 ЕУР

25 ноем. 10:12

Volkswagen Touran 2.0TDI DSG

85 ЕУР

23 ноем. 11:01

Peugeot 1007 1.4hdi

32 ЕУР

12 септ. 08:32

Mikser mesalica za beton

2 700 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации