Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

GRAMADA Agencija za nedviznosti

Nie sme zadovolni edinstveno koga ste i Vie

Posreduvame pri prodazba i izdavanje na stanben i deloven prostor no so posebno vnimanie na objekti za delovna namena

bul.V.S.Bato 69 lokal 2

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 79

Magacin hala 630m2 Kisela Voda

1 500 ЕУР /месечно

28 ноем. 11:39

Nov stan 50m2 za kancelarii prv kat Aerodrom

250 ЕУР /месечно

Deloven objekt hala 1400m2 Ilinden

3 500 ЕУР /месечно

22 ноем. 14:06

Nov stan 100m2 City Mall Karpos

600 ЕУР /месечно

04 ноем. 13:43

Socuvan Stan 86m2 Kapistec

155 000 ЕУР

13 септ. 11:39

Se izdava prazen stan za kancelarii od 150m2 Centar

1 000 ЕУР /месечно

13 септ. 11:30

Kuka od 200m2 vo naselba Kozle

269 000 ЕУР

16 ноем. 11:18

Kuka 400m2 vo Taftalidze

1 200 ЕУР /месечно

Namesten sprat od kuka 170m2 vo Crnice

500 ЕУР /месечно

Se izdava magacin od 100m2

400 ЕУР /месечно

08 јун. 13:12

Namesten stan 60m2 Centar

270 ЕУР /месечно

12 авг. 11:37

Namesten stan 58m2 pocetok N Lisice Aerodrom

220 ЕУР /месечно

25 ноем. 12:50

Se iznajmuva renovirana kuka 110m2 Vlae for rent

800 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации