Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 27 2023 01:11

Deloven prostor 28m2 Centar

ЕУР

Објавени: ноем. 27 01:11
Прегледи: 13
nudime na prodazba deloven prostor vo Centar, ul.bihacka vo kompleks od dukani vo kafeavata zgradata na agol, vo suteren so izlog, vkupno 28m2 od koi 24m2 otvoren prostor i 4m2 wc. prostorot dosega ne e koristen i e vo faza zatvorena karabina ,cena 800evra/m2 +ddv so prostor za dogovor i moznost za zamena Опис на линк

GRAMADA Agencija za nedviznosti

Posreduvame pri prodazba i izdavanje na stanben i deloven prostor no so posebno vnimanie na objekti za delovna namena
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Posreduvame pri prodazba i izdavanje na stanben i deloven prostor no so posebno vnimanie na objekti za delovna namena
bul.V.S.Bato 69 lokal 2 078260875 https://www.gramada.mk

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации