Македонски | Shqip | English |

Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Real estate | Apartments

Skopje , 22514
Bitola , 671
Ohrid , 379
Štip , 371
Gevgelija , 153
Tetovo , 121
Strumica , 111
Prilep , 102
Kumanovo , 85
Прикажи ги сите
03 Aug 11:56
Линк
, ,

Izdavam 50m2 stan vo Karpos 2

250 EUR / monthly

Number of rooms: 2,5
Area: 50
Yesterday 18:01
Линк
,

SE IZDAVA STAN

Number of rooms: 2,5
07 Aug 15:14
Линк
, ,

Izdavam namesten stan

290 EUR / monthly

Number of rooms: 4
Area: 80

Today 04:06 , ,

Se iznajmuva namesten stan

270 EUR / monthly

Number of rooms: 3
Today 01:41 , ,

Stan kaj Red Cafe

Number of rooms: 3
Area: 70
Yesterday 23:44 , ,

Se izdava luksuzen stan vo Aerodrom

350 EUR / monthly

Number of rooms: 5
Area: 80
Yesterday 23:36 , ,

Se izdava stan vo Karpos

Number of rooms: 3
Area: 70
Yesterday 23:35 , ,

Odlicen stan vo Micurin

250 EUR / monthly

Number of rooms: 3
Yesterday 23:20 , ,

Se izdava stan od 60m2 vo Centar

250 EUR / monthly

Number of rooms: 3
Area: 60
Yesterday 23:08 , ,

Se izdava stan od 40m2 vo Centar

200 EUR / monthly

Number of rooms: 2,5
Area: 40
Yesterday 23:06 , ,

Stan nova gradba vo Skopje centar

600 EUR / monthly

Number of rooms: 4
Yesterday 22:56 , ,

Stan vo centarot na Skopje

250 EUR / monthly

Number of rooms: 3
Area: 80
Yesterday 22:46 , ,

Se izdava luksuzen stan na Vodno

1 300 EUR / monthly

Number of rooms: 4
Yesterday 22:39 , ,

Stan vo Debar Malo

450 EUR / monthly

Number of rooms: 3
Yesterday 22:31 , ,

Se izdava stan vo Karpos 4

1 EUR / monthly

Number of rooms: 3
Yesterday 22:16 , ,

Se izdava luksuzno namesten 3soben stan vo Centar

420 EUR / monthly

Number of rooms: 3
Area: 90
Yesterday 22:00 , ,

Stanot se izdava vo Cair

400 EUR / monthly

Number of rooms: 3
Yesterday 21:36 , ,

Se izdava stan vo Gorce Petrov

150 EUR / monthly

Number of rooms: 3
Yesterday 21:18 , ,

SE IZDAVA LUKSUZEN STAN

Number of rooms: 3
Area: 120
Yesterday 21:14 , ,

Se izdava luksuzno namesten stan vo Debar Maalo

400 EUR / monthly

Number of rooms: 3
Area: 70
Yesterday 21:12 , ,

Se izdava prazen stan vo Naselba Aerodrom

150 EUR / monthly

Number of rooms: 2,5
Area: 60
Yesterday 21:04 , ,

Se izdava namesten stan od 60m2 samo za Septemvri

250 EUR / monthly

Number of rooms: 3
Area: 60
Yesterday 20:20 , ,

SE IZDAVA STAN 62M2 VO CENTAR

Number of rooms: 3,5
Yesterday 20:02 , ,

Nov stan

260 EUR / monthly

Number of rooms: 2,5
Yesterday 19:59 ,

Se izdava LUX stan vo VERINA

1 MKD / monthly

Number of rooms: 3
Area: 180
Yesterday 19:56 , ,

Stan 75m2 vo Debar Maalo

350 EUR / monthly

Number of rooms: 3
Yesterday 19:48 , ,

Se izdava namesten stan Kisela Voda 80m2

Number of rooms: 3
Area: 80
Yesterday 19:04 , ,

Изнајмувам стан во Карпош

250 EUR / monthly

Number of rooms: 3
Area: 60
Yesterday 19:00 , ,

SE IZDAVA STAN 70m2 VO CENTAR

350 EUR / monthly

Number of rooms: 3
Area: 70
Yesterday 18:46 , ,

Se izdava stan na Vodno

400 EUR / monthly

Number of rooms: 3
Area: 80
Yesterday 18:27 ,

Se izdava namesten stan od 48m2 vo Aerodrom

200 EUR / monthly

Number of rooms: 2,5
To the top