Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за изнајмување стан по екстра цени ширум градовите во Македонија!

Оваа категорија на Пазар3 е идеална за секој оној кој што сака да биде во тек со сите огласи за изнајмување на стан, или пак да регистрира оглас за издавање станови под кирија на лесен и едноставен начин!


На Пазар3 ќе можете да најдете богата понуда на огласи за изнајмување стан во областа на Скопје, но, имате и можност да објавите огласи за издавање станови во скопје, станови тафталиџе, нови станови автокоманда, нови станови карпош, како и станови под кирија во останатите градови во внатрешноста на нашата земја!Вчера 16:23
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se iznajmuva trosoben stan na Vodno kaj Hotel Skala

700 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 09:58
Линк
Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava ekskluziven stan vo Capitol Mall

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 2

Денес 16:14 Станови  ·  Тетово

Se iznajmuva stan za deloven prostor

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 16:00 Станови  ·  Прилеп

Se izdava celosno renoviran nenamesten/polunamesten stan

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Онлајн
Денес 15:38 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

САВИЌ ИЗДАВА СТАН ВО ЦРНИЧЕ

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Денес 15:32 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Дарма Дома издава нов 3_собен стан во Аеродром во Cevahir !

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 14:25
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se iznajmuva dvosoben stan vo Kozle

Број на соби: 2
Денес 14:03 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se iznajmuva namesten stan vo Kozle

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 13:46 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nov dvosoben stan vo Karpos 4 City Garden

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 13:43
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Apartmani za kratok prestoj / Апартмани за краток престој

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 13:23 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Nov nevseluvan moderno opremen stan 70m2 vo Sky City

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 12:46 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE IZDAVA stan vo blizina na Zebra-Kapistec

380 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Онлајн
Денес 12:37 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nov dvosoben lux opremen stan vo Aerodrom

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 12:15 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Trosoben namesten stan vo Centar ul. Zeleznicka

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 12:11 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava dvosoben stan za kratok prestoj vo Aerodom

1 700 МКД / дневно

Број на соби: 2
Денес 12:04 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Nov moderen stan od 38m2 kraj na Vlae pocetok na Gorce

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Денес 12:04 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Козле, се издава стан на одлична локација

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Денес 11:56 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Издавам наместен двособен стан во Кисела Вода

189 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 11:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

ЛЕВЕЛ 7 - СЕ ИЗНАЈМУВА 2-СОБЕН СТАН ВО П.ЃОРЧЕ - 40м²

280 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 11:54 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Издавам трособен наместен стан на приземје позади Три бисери

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
Денес 11:44 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Тафталиџе, се издава стан на атрактивна локација

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 11:44 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Nov moderen na stan kraj na Vlae pocetok na Gjorce

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Денес 11:37 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

✅️RENT✅️Namesten stan 55m2 vo Panorama Residence Vodno

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Онлајн
Денес 11:24 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Апартмани во Центар - Дебар Маало - Со Паркинг

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 6
Денес 11:22 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se Iznajmuva Polunamesten Stan Vo Kapistec

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 11:12 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

SE IZDAVA MODERNO NAMESTEN STAN VO KARPO4

329 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 11:07 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се издава Аеродром Мичурин 70м2

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 70
Денес 10:53 Станови  ·  Битола

Se izdava nov apartman vo centar

Број на соби: 3
Денес 10:44 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Стан 35 м2 поволно

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 10:44 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Apartman/stan za kratok i prodolg prestoj

Број на соби: 1
Површина: 60
Денес 10:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

NAMESTEN STAN VO KISELQ VODA RASADNIK

260 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 10:27 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се изнајмува трособен стан во Тафталиџе 2

400 МКД / месечно

Број на соби: 3
Денес 10:23 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

LUXUZEN DUPLEKS SO ROOFTOP I BAZEN VO DEBAR MAALO

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 130
Денес 09:56 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava stan vo kompleks Panorama Rezidence Vodno

Број на соби: 2
Денес 09:44 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava deloven stan kaj univerzalna 70m2

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 09:44 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava namestena garsonjera

800 МКД / дневно

Број на соби: 1
Денес 09:30 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Се издава наместен стан во Ѓорче Петров

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 09:15 Станови  ·  Кавадарци

Се издава стан 70м2

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 08:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava prazen dvosoben stan vo centar do N.Makedonija

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 30
Денес 08:54 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE IZDAVA PRAZEN DVOSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 08:53 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava prazen (a moze i namesten) stan vo Aerodrom-

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 08:53 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Luksuzni apartmani za kratok prestoj Osa 4

3 500 МКД / месечно

Број на соби: 2
Денес 08:51 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava stan vo Novo Lisice so dvor

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Денес 08:24 Станови  ·  Штип

Се издава стан на подолг период

Број на соби: 3
Вчера 23:35 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Taftalidze, stan 55 kvadrati

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 23:12
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Nov moderno ureden stan vo Centar

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 22:45 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se Iznajmuva Kompletno Ureden Stan

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 22:42 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se Iznajmuva Kompletno Ureden Stan

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 22:28 Станови  ·  Кичево

СЕ ИЗДАВА СТАН

Број на соби: 2
Вчера 20:44 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Издавам наместен стан 50м2 во Карпош 3

320 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 19:44
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се издава наместен трособен стан во Ново Лисиче

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3

Зошто Пазар3 е извонредно место за да следите и објавувате огласи за изнајмување стан?


Пазар3 важи за најголемото купопродажно место во Македонија, во кое ќе можете да купите или изнајмите се што Ви е потребно, почнувајќи од автомобили, електроника па се до недвижнини и живеалишта како куќи и вили, бараки и гаражи па се до станови под кирија во секој момент!


Богата понуда - на нашиот сајт ќе имате можност за следење на огласи за изнајмување стан на било која локација, во било каква состојба и за цена која може да биде компатибилна со вашиот буџет!


Имено, тука ќе можете да извршите издавање станови во скопје, да бидете во тек со сите станови под кирија во скопје , да направите издавање гарсоњера скопје, но, и да изнајмите станови во охрид, станови за една вечер - како станови за нова година и се разбира, да изнајмите станови како студент.


Исто така, се поголем е бројот на огласи за изнајмување стан во кои нашите корисници нудат стан со двор во одлични населби, а она што се бара од вас е само да ги следите сите огласи за изнајмување стан и да ги одберете оние кои ви се најприкладни!


Лесен и интуитивен сајт за употреба - Пазар3 Ви нуди одлична прегледност на сите огласи за изнајмување стан, а истовремено, Ви овозможуваме и можност за регистрирање на огласи за изнајмување стан со кои ќе известите преку 70 000 дневни посетители за вашата потреба!


Резултатот е повеќе од одличен, бидејќи за кратко време Вие ќе се сместите во нови станови и одлично уредени станови под кирија, чија месечна рента би била во склад со вашиот буџет!Совети за објавување и лесно следење на огласи за изнајмување на стан


Кога станува збор за следење на огласи за изнајмување стан, Пазар3 Ве советува да ги користите филтрите на нашиот сајт, вклучувајќи го и полето за пребарување во кое ќе можете да внесете фрази кои асоцираат на вашата потреба.


Пример - "издавање станови", "станови под кирија", "станови под кирија во скопје", "издавање гарсоњера скопје", и слично, а нашиот систем ќе Ви ги понуди сите огласи за изнајмување стан според она што сте го внеле!


Од друга страна, пак, при регистрирање на огласи за изнајмување на стан, Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт како и кон уредувањето.


Вашите огласи ќе бидат атрактивни за читање само доколку се лесни за читање и разбирливи, па применете ги овие совети во пракса и почувствувајте ја инстантната разлика!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации