Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ

Agencija Partenon promet i procenka na nedvizen imot

Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......
**Procenka na nedvizen imot***

Kiril i Metodij br 42, mezanin, sproti ramstore mall

Центар, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 957
Денес 12:39

Taftalidze 1 Grand Prestiz 50m2 prazen stan

350 ЕУР /месечно

Dzevahir Kuli 81m2 trosoben nov stan

600 ЕУР /месечно

Aerodrom Micurin 57m2 nov 3soben prazen stan

250 ЕУР /месечно

19 фев. 15:32

Kapistec stan 90m2 prizemje za kancelarii

400 ЕУР /месечно

19 фев. 15:31

Kapistec 90m2 prazen 4soben za firma ili ziveenje

450 ЕУР /месечно

06 фев. 13:31

Centar blizu klinika 80m2 namesteno potkrovje

250 ЕУР /месечно

Aerodrom kuli Dzevahir 53m2 dvosoben 3kat opremen

350 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации